jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۳۱۶۷۲۳   ۰۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۰:۴۶

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تلفنی با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، سردار حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تلفنی گفت‌وگو کرد.

سلامی در این گفت‌وگو تاکید کرد: شکست رژیم صهیونیستی شکستی برای آمریکا، انگلیس و هم پیمانان آن‌ها و سازمان‌های خیانت‌کار و سازش‌گر بود. این پیروزی بزرگ فلسطین جدید و بزرگی را به وجود آورد که فرزندان آن قدرت محقق کردن پیروزی ها را دارد.
وی تاکید کرد: شمشیر بران مقاومت همچنین اسرائیل جدید و ضعیف و شکست خورده را به وجود آورد و این رژیم در راه نابودی نهایی است. سپاه پاسداران مانند همیشه با تمام امکانات در کنار ملت فلسطین خواهد ایستاد تا رژیم صهیونیستی ریشه کن شود.

از سوی دیگر اسماعیل هنیه تاکید کرد: پیروزی الهی که محقق شد نقطه تحولی در تاریخ درگیری با دشمن محقق کرد.
وی گفت: هیبت رژیم صهیونیستی به طور برگشت ناپذیر ساقط شد و تمام تلاش‌های آن برای شکست عظمت مقاومت با شکست رو به خواهد شد.
هنیه همچنین خاطرنشان کرد که جمهوری اسلامی ایران شریک اساسی در این پیروزی است و این یک پیروزی برای تمام امت اسلامی است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر