jamejamonline
خراسان شمالی عمومی کد خبر: ۱۳۱۶۷۰۴   ۰۱ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۰:۴۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از پیوستن شرکت آلومینای جاجرم به رزمایش ایران همدل خبر داد وگفت: کارخانه آلومینای جاجرم با تهیه بسته های معیشتی به کمک مددجویان آسیب دیده از زلزله آمد .

به گزارش جام جم آنلاین خراسان شمالی ؛ مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از پیوستن شرکت آلومینای جاجرم به رزمایش ایران همدل خبر داد وگفت: کارخانه آلومینای جاجرم با تهیه بسته های معیشتی به کمک مددجویان آسیب دیده از زلزله آمد.   

مجید الهی راد افزود: در ادامه کمک‌های مومنانه شرکت آلومینای جاجرم در یک اقدام جهادی با تهیه ۵۰۰ بسته معیشتی به کمک مددجویان زلزله زده آمدند.

 وی ارزش هر سبد معیشتی را ۴۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: این سبد های معیشتی بین مددجویان آسیب دیده از زلزله گرمه و جاجرم توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی مجموعه مبلغ هزینه شده برای این بسته‌ها را ۲۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و یاد آور شد: این بسته های معیشتی شامل برنج، روغن سرخ کردنی، روغن خوراکی، سویا، ماکارونی، قند و خرما است.
 الهی راد خاطرنشان کرد: از مجموع بسته های اهدایی ۲۰۰ بسته تهیه شده بین مددجویان شهرستان گرمه و ۳٠٠ بسته نیز بین مددجویان شهرستان جاجرم توزیع می شود.

وی در ادامه از کارکنان دستگاه های اجرایی و مردم نوع دوست استان برای همدردی و کمک به زلزله زدگان شهرستان های گرمه و جاجرم دعوت به همکاری کرد.

وی گفت: به دنبال وقوع حادثه زمین‌لرزه گرمه و جاجرم متاسفانه تعداد زیادی از مددجویان نیازمند مایحتاج اولیه زندگی هستند که خواهشمند است به منظور دستگیری از این عزیزان از طریق کد آسان پرداخت #058*۸۸۷۷* و یا اهدای کمک های خود به مراکز نیکوکاری سطح استان اقدام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

نیازمندی ها