jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۶۶۲۵   ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۵:۴۴

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در برخی مقاطع مسیر جنوب به شمال محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز، همچنین جاده تهران-فشم خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ثبت کمترین تردد جاده‌‌ ای بین ساعات 4 تا 5 صبح

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌ 2288 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها، نسبت به روز قبل 2.5 درصد افزایش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 14.2 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ترافیک سنگین در همه جاده های تهران-شمال

وی با بیان اینکه دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور هراز مسیرجنوب به شمال محدوده پلور نشان می دهد، از بروز ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده‌های بیلقان و سد سیاه بیشه خبر داد.

محرابی‌نیا همچنین از تردد روان در آزادراه قزوین - رشت و آزادراه تهران - شمال، در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت جوی جاده‌ها بیان کرد: در حال حاضر در جاده‌های کشور‌ بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی از بروز ترافیک سنگین در محور تهران-فشم محدوده‌های رودک و حاجی آباد خبر داد.

 3 آزادراه پرتردد کشور در شبانه‌روز گذشته

محرابی‌نیا اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با 139 هزار تردد آزادراه کرج-قزوین‌ با 128 هزار تردد آزادراه کرج-تهران با 124 هزار تردد، ثبت شد.

انسداد محور‌‌ خرم‌آباد-پل دختر و آزادراه سردار حجازی

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور تصریح کرد: در حال حاضر ‌جاده رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد،‌ محور فرعی شمشک-دیزین، جاده شهداد-نهبندان، جاده پونل-خلخال، محور‌‌ خرم‌آباد-پل دختر، آزادراه سردار حجازی (کنارگذر شرقی اصفهان)، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر