jamejamonline
کرمانشاه عمومی کد خبر: ۱۳۱۶۴۶۰   ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۳:۴۹

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری در جلسه کارگروه اشتغال: جلسه کارگروه اشتغال استان به ریاست دکتر باباخانی سرپرست معاونت اقتصادی استانداری و با حضور مدیران عضو این کارگروه برگزار گردید.

به گزارش جام جم آنلاین کرمانشاه؛ دکتر باباخانی در این جلسه با اشاره به تداوم کاهش نرخ بیکاری در سال گذشته گفت: کاهش مستمر نرخ بیکاری در چهار سال گذشته نویدبخش روزهای خوبی برای اقتصاد استان است بویژه اینکه در سال‌جاری پروژه های توسعه ای بسیاری در استان اجرا خواهد شد.

وی در ادامه افزود: فرصت‌های به دست آمده برای توسعه استان از جمله تصویب منطقه آزاد قصرشیرین و نیز سرمایه‌گذاری ۵۵ هزار میلیاردی وزارت نفت و شرکت‌های زیرمجموعه آن در استان دستاورد تاریخی و بسیار بزرگی است که با مساعدت ویژه وزیر نفت و پیگیری استاندار پرتلاش کرمانشاه محقق گردیده و اثرات آن در میان مدت و بلندمدت بر شاخص های اقتصادی استان ملموس خواهد بود.

سرپرست معاونت اقتصادی استاندار سپس به اثرات پروژه‌های توسعه‌ای برای استان اشاره و بیان داشت: یکی از تاثیراتی که وجود پتروشیمی اسلام‌آبادغرب از خود به جای گذاشته، رفع مشکل انتقال گاز به منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد به کمک پتروشیمی و همچنین فراهم کردن سرمایه گذاری دو پتروشیمی در پایین دست آن است و امید است سایر پروژه‌های بزرگ حوزه نفت و گاز استان نیز موجب جهش در توسعه استان شوند.

 وی در ادامه از دستگاه‌های اجرایی خواست فرآیند کار زنجیره‌های ارزش در سال گذشته را آسیب‌شناسی کرده و نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام نمایند.

در این کارگروه گزارشی از آخرین وضعیت سند اشتغال سال ۱۴۰۰ و برنامه‌ها و اقدامات اشتغالزایی سازمان بهزیستی ارائه و درباره آنها بحث و تبادل نظر گردید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
موفقیت در زمینه روابط عمومی مستلزم درک عمیق منافع و نگرانی های سازمان است

موفقیت در زمینه روابط عمومی مستلزم درک عمیق منافع و نگرانی های سازمان است

‍ سعید باتمانی؛کارشناس ارشد مدیریت توسعه اظهار کرد: ماندگاری هر عملی در گرو ثبت شدن و مستندسازی آن است و هر فعالیت ثبت شده ای می‌تواند بخشی از تاریخ یک سازمان اعم از خدماتی یا تولیدی را برای بهره مندی آیندگان محفوظ نگاه دارد.