title
فرماندار بندرعباس گفت: با توجه به استمرار وضعیت نامناسب کرونایی در سطح شهرستان و پایین بودن میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در برخی از صنوف از جمله میوه فروشی ها ، قنادی ها ، بوتیک های پوشاک ، بنکداران ، میدان میوه و تره بار ، پمپ بنزین ها ، دفاتر بیمه ای ، پیشخوان دولت و تعدادی از بانک ها از جمله بانک ملی ، سپه ، کشاورزی ، مسکن ، رسالت ، تعاون ، ملت ، تجارت و رفاه،  رعایت پروتکل های بهداشتی بیشتر از گذشته ضروری است.
کد خبر: ۱۳۱۵۹۸۴
به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان،فرماندار بندرعباس گفت: با توجه به استمرار وضعیت نامناسب کرونایی در سطح شهرستان و پایین بودن میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در برخی از صنوف از جمله میوه فروشی ها ، قنادی ها ، بوتیک های پوشاک ، بنکداران ، میدان میوه و تره بار ، پمپ بنزین ها ، دفاتر بیمه ای ، پیشخوان دولت و تعدادی از بانک ها از جمله بانک ملی ، سپه ، کشاورزی ، مسکن ، رسالت ، تعاون ، ملت ، تجارت و رفاه،  رعایت پروتکل های بهداشتی بیشتر از گذشته ضروری است.

کناری با بیان این که به مدیران این مجموعه ها تذکر داد ه می شود  افزود:در صورتی که نسبت به نظارت زیر مجموعه های خود و اصلاح وضعیت مذبور ظرف هفته جاری اقدام ننمایند برخوردهای جدی صورت خواهد گرفت و این موضوع را رسانه ای خواهیم کرد.

وی در ادامه افزود: استفاده از ماسک توسط عوامل و مراجعه کنندگان و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی و گند زدایی محموطه بانک ها از ضروریات است که باید توسط بانک ها انجام شود.

این مقام مسئول با تشکر از آن دسته از واحدهای صنفی که با ستاد کرونا شهرستان همکاری می کنند بیان داشت: واحدهای صنفی که نکات بهداشتی ، استفاده از ماسک ، فاصله گذاری اجتماعی و گند زدایی را رعایت و انجام ندهند نسبت به تعطیل و پلمپ واحد مذبور به مدت ۲ هفته اقدام خواهد شد.

کناری اعلام کرد: به واحدهای صنفی و سایر واحدهایی که فاقد مجوزات لازم بوده و در حال فعالیت می باشند فرصت یک ماهه داده می شود تا نسبت به مراجعه به اتحادیه مربوطه و دریافت مجوزات لازم اقدام در غیر اینصورت نسبت به جلوگیری از فعالیت آنها و اعمال قانون لازم بعنوان واحدهای متخلف و فاقد مجوز اقدام خواهد شد.

وی گفت: از شهروندان عزیز درخواست می شود حتی المقدور از خروج غیر ضرور از منزل خودداری و در صورت خروج ضرور از ماسک استفاده کنند و در هیچ اجتماعی قرار نگیرند.

عزیزاله کناری در پایان تاکید کرد: به سالن های برگزاری مراسمات عروسی تذکر جدی داده می شود در صورت عدم رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی و برگزاری غیر مجاز مراسمات اعمال قانون شدید نسبت به آنها انجام خواهد شد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها