jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۵۵۷۰   ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۶:۵۰

عضو شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی از عربستان سعودی خواست که به جای یمن، رژیم صهیونیستی را بمباران کند.

به گزارش جام جم آنلاین، محمدعلی الحوثی، عضو شورای عالی سیاسی یمن از عربستان سعودی خواست که به جای بمباران یمن، مناطق رژیم صهیونیستی را بمباران کند.

وی در توئیتی نوشت: عربستان سعودی، بمباران هوایی و تجاوز خود به یمن را متوقف کند و این کار را علیه رژیم صهیونیستی انجام دهد که فلسطین را بمباران می‌کند.

محمد علی الحوثی اظهار داشت: از عربستان سعودی و ائتلاف آن می‌خواهم برای پیروزی قربانیان خانواده‌ها و مسئله فلسطین، رژیم غاصب را هدف چند حمله قرار دهد.

وی افزود: جمهوری یمن نیز در ازای این اقدام ریاض، حق خود در پاسخگویی به حملات را نادیده خواهد گرفت، هر چند که حملات و محاصره عربستان علیه یمن ادامه پیدا کند.

حملات رژیم صهیونیستی به غزه وارد ششمین روز خود شده است و وزارت دفاع غزه اعلام کرد که شمار شهدای حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوارغزه به ۱۳۹ شهید افزایش یافت. در میان شهدا ۳۹ کودک و ۲۲ زن به چشم می‌خورد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر