jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۴۶۵۱   ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۵:۲۱

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۲۶۵ دستگاه ترددشمار فعال جاده‌ای، نسبت به روز قبل ۵.۸ درصد افزایش نشان می‌دهد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی نیا در گفتگو با فارس درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک در برخی مقاطع آزادراه تهران-ساوه و آزادراه کرج-قزوین

وی درباره وضعیت ترافیکی راه های تهران-شمال، گفت: در حال حاضر در محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران – ساوه باند شمالی و جنوبی محدوده نسیم شهر و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری خبر داد.

بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان خراسان رضوی

محرابی نیا درباره وضعیت جوی جاده ها، بیان کرد: در حال حاضر در آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت و محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان خراسان رضوی خبر داد.

3 آزادراه پرتردد کشور در شبانه روز گذشته

وی اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ ای در آزادراه کرج-تهران با 134 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 117 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 113 هزار تردد، ثبت شد.

11 جاده مسدود است

محرابی نیا با اشاره به انسداد چند محور به دلیل کاهش ایمنی مسیر، اظهار داشت: در حال حاضر محور‌‌ خرم‌آباد-پل دختر، محور شهداد-نهبندان، محور پونل-خلخال، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر همچنین محور فنوج-کتیج-رمشک در جنوب استان سیستان و بلوچستان، جاده پشت بادام-بیاضه در استان یزد، آزادراه سردار حجازی (کنارگذر شرقی اصفهان)، محور جندق-معلمان در استان سمنان و محور معلمان – شاهرود در استان سمنان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

افزایش 6 درصدی ترافیک جاده ها

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌ روز گذشته در جاده‌ ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2265 دستگاه ترددشمار فعال جاده ای نسبت به روز قبل 5.8 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها