jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۹۲۵   ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۰

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد؛

همکاری ۲۰ هزار موتورسوار در طرح موتوریار

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: حدود ۲۰ هزار موتورسوار متخلف در طرح موتوریار با پلیس همکاری کردند.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: از تاریخ ۱۴ فروردین تا روز گذشته حدود ۲۰ هزار موتورسوار متخلف در طرح موتوریار با پلیس راهور تهران بزرگ همکاری کردند.

وی با بیان اینکه موتورسواران متخلف متوقف می‌شوند، اما در صورت همکاری با طرح موتوریار وسیله نقلیه آن‌ها متوقف نمی‌شود و ١ تا ٢ ساعت باید در همان محل با همکاران پلیس راهور برای روان سازی محور‌ها همکاری کنند، گفت: طرح موتوریار از دی ۹۹، جایگزین توقیف موتور در مناطقی از پایتخت شده است.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ افزود: کمتر از یک درصد موتورسواران متخلف با پلیس راهور همکاری نکردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها