jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۹۲۵   ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۰

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد؛

همکاری ۲۰ هزار موتورسوار در طرح موتوریار

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: حدود ۲۰ هزار موتورسوار متخلف در طرح موتوریار با پلیس همکاری کردند.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: از تاریخ ۱۴ فروردین تا روز گذشته حدود ۲۰ هزار موتورسوار متخلف در طرح موتوریار با پلیس راهور تهران بزرگ همکاری کردند.

وی با بیان اینکه موتورسواران متخلف متوقف می‌شوند، اما در صورت همکاری با طرح موتوریار وسیله نقلیه آن‌ها متوقف نمی‌شود و ١ تا ٢ ساعت باید در همان محل با همکاران پلیس راهور برای روان سازی محور‌ها همکاری کنند، گفت: طرح موتوریار از دی ۹۹، جایگزین توقیف موتور در مناطقی از پایتخت شده است.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ افزود: کمتر از یک درصد موتورسواران متخلف با پلیس راهور همکاری نکردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها