رئیس پلیس راه مازندران:

انسداد جاده هراز به روز سوم رسید

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده های بیلقان، خوشبختی و خوزنکلا خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور تهران-فشم محدوده رودک و ترافیک نیمه سنگین در محور فشم-تهران محدوده حاجی آباد داریم.
کد خبر: ۱۳۱۳۳۲۰

به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

محور هراز باز شد

وی بیان کرد: امروز جمعه 10 اردیبهشت ساعت 14:00 محور هراز که به دلیل ریزش کوه مسدود شده بود، باز شد.

آمار تردد خودرو در جاده ها در 24 ساعت اخیر کاهشی شد

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ‌2305 دستگاه ترددشمار فعال جاده ای نسبت به روز قبل 5.1 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.9 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس

آشوری از بروز ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده های بیلقان، خوشبختی و خوزنکلا خبر داد.

وی گفت: در حال حاضر در محورهای فیروزکوه و هراز، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت تردد در مسیر رفت و برگشت، تردد روان است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها از بروز ترافیک سنگین در محور تهران – فشم محدوده رودک و ترافیک نیمه سنگین در محور فشم – تهران محدوده حاجی آباد خبر داد.

بارش پراکنده باران در برخی از محورهای 4 استان

آشوری با بیان اینکه در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از‌ بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان های اردبیل، خراسان جنوبی، کرمان و یزد خبر داد.

انسداد محور شمشک - دیزین

وی اظهار کرد: در حال حاضر جاده پونل-خلخال، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی رویان - گلندرود و بلده در استان مازندران و محور شهداد-نهبندان به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اضافه کرد: همچنین جاده گنج نامه-تویسرکان، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آزادراه های تهران-کرج و کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور ‌

آشوری بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ ای در آزادراه تهران-کرج با 121 هزار تردد و آزادراه کرج-قزوین با 115 هزار تردد، آزادراه قزوین-کرج با 98 هزار تردد، ثبت شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها