jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۷۸۲   ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۳:۳۹

سازمان جهانی بهداشت وضعیت کنونی کشور هندوستان را در کلمات اندوه‌بار و دلخراش توصیف کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، مدیر کل سازمان بهداشت جهانی هشدار داد  این بیماری همه گیر کرونا در سراسر جهان در هفته گذشته در مقایسه با پنج ماه اول همه گیری در حال تشدید است.

رییس سازمان جهانی بهداشت نیز ابراز تاسف کرد که حتی در حالی که برخی از کشورها در نبرد با ویروس کرونا پیشرفت هایی نشان داده اند   بسیاری از کشورها هنوز همه گیری شدید را تجربه می کنند و اوضاع هند فراتر از اندوه و دلخراشی است.

هند طی 24 ساعت گذشته 323 هزار و 144 مورد ابتلای جدید را اعلام کرد که نسبت به روز قبل 10 درصد کاهش نشان می دهد ، اما کارشناسان هشدار دادند که این ممکن است به دلیل کاهش بیشتر در تست ها باشد تا نشانه کاهش موج جدید. این  کشور هنوز ششمین روز را با تعداد جدیدی از ابتلا یعنی بیش از 300 هزار  مورد نشان می دهد یعنی بیشترین تعداد در جهان.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما هم بلدیم کتک بخوریم

ما هم بلدیم کتک بخوریم

 در یک عکس‌نوشته در شبکه‌های اجتماعی نوشته بود: با من درد دل کن. شاید نتوانم مشکلت را حل کنم. اما می‌توانم همراهت غصه بخورم...

مهر باطل بر گفتمان سازش

مهر باطل بر گفتمان سازش

آنچه امروز در نوار غزه رخ می‌دهد تکان‌ دهنده است. شهادت ده‌ها انسان بیگناه، از جمله تعدادی از کودکان در حملات وحشیانه رژیم‌ اشغالگر قدس، بار دیگر ماهیت این رژیم منحوس و نامشروع را مقابل همگان افشا کرده است.

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر