jamejamonline
لرستان کد خبر: ۱۳۱۲۷۳۳   ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۳:۰۸

معاون راهداری اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: ۲۲ نقطه و مقطع پرخطر جاده‌های این استان امسال به منظور کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای اصلاح می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین لرستان: عارف امرایی تصریح کرد: با استفاده از ماشین آلات، تجهیزات و نیروی انسانی فعال در شهرستان‌ها اصلاح ۲۲ نقطه و مقطع پرتصادف، ۲۰۱ کیلومتر شیب شیروانی و ۱۶۴ کیلومتر شانه سازی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین علاوه بر نگهداری از راه های استان، بهسازی و تعریض، روکش آسفالت، روکش حفاظتی چیپ سیل و فوگسیل (روکش حفاظتی)، ۴۰۰ کیلومتر لکه گیری در دستور کار قرار دارد.
 
معاون راهداری اداره‌ کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان در بخش دیگری از صحبت هایش به نگهداری از پل ها و ابنیه فنی اشاره و اظهار کرد: با استفاده از ماشین آلات و نیروی انسانی در اختیار، بستر ۲۰۰ دستگاه پل بزرگ تنظیم شده است.
 
وی ادامه داد: همچنین خط کشی بیش از سه هزار کیلومتر از راه‌های استان، پشتیبانی ۱۵۰ کیلومتر روشنایی، نصب بیش از ۱۵هزار عدد انواع علائم ایمنی افقی و عمودی از دیگر برنامه های در دست اجرا هستند.
 
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان عنوان کرد: علاوه بر این در جهت صیانت از حریم راه‌ها و نقش آن در ارتقای ایمنی راه، گشت های حریم در سراسر استان فعال و در برخورد با متجاوزان جدی هستند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: