jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۱۹۸   ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۱:۱۵

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران از اجرای طرح جمع‌آوری معتادان و کارتن‌خوابهایی خبر داد که به صورت ناگهانی وارد بزرگراه‌های منطقه ۱۵ تهران می‌شدند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم؛ سرهنگ علی همه‌خانی با اشاره به اجرای طرح جمع‌آوری معتادان و کارتن‌خوابها از سطح چند بزرگراه در منطقه 15 تهران، در تشریح این خبر اظهار کرد: متأسفانه در برخی مواقع شاهد تصادفات شدید فوتی  و جرحی در سطح بزرگراه‌های تهران بخاطر عبور معتادان متجاهر و کارتن‌خوابها  از عرض بزرگراه‌های هستیم.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با توجه به خطرات و تلفات جان‌باختگان و مصدومان تصادفات در سطح بزرگراه‌های شهر تهران و دغدغه پلیس راهور تهران بزرگ بر کاهش این حوادث و با پیگیریهای صورت گرفته، در یک طرح مشترک  بین سرکلانتری ششم، پلیس مبارزه با مواد مخدر و پلیس راهور تهران بزرگ، طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و کارتن‌خوابها از سطح بزرگراه‌های منطقه 15 با همکاری رئیس و کارکنان  این منطقه 15 انجام شد.

وی بیان کرد: در این طرح مشترک، تعدادی از  کارتن‌خوابها و معتادان متجاهر، با رعایت شیوه‌نامه‌ها و پروتکلهای بهداشتی جمع‌آوری شده و برای اسکان و سیر مراحل قانونی، به سازمانهای مربوطه تحویل داده شدند.
این مقام انتظامی ادامه داد: این افراد با ورود ناگهانی خود به سطح سواره‌رو و معابر بزرگراهی، خطرات جبران‌ناپذیری بسیاری را برای خود و دیگر رانندگان به وجود می‌آوردند که در این طرح مشترک از تردد آنها به معابر جلوگیری شد.

همه‌خانی متذکر شد: این افراد ضمن تجمع در فضای سبز معابر بزرگراهی  بسیج، خاوران، امام علی (ع)، بعثت و آزادراه آزادگان و بین نیوجرسی‌ها و گاردریلهای میانی، به صورت ناگهانی مخصوصاً در مواقع تاریکی هوا، با دویدن به سطح معابر تمرکز و حواس  دیگر رانندگان را پرت کرده و باعث تصادفات ناگوار می‌شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فاجعه بزرگ شروع شده است

فاجعه بزرگ شروع شده است

هورالعظیم جان ندارد. از این تالاب بین‌المللی شبحی بیشتر باقی نمانده است. لاشه هزاران ماهی و گاومیش‌هایی که در گل و لای مدفون شده‌اند از فاجعه‌ای خبر می‌دهد که پیامدهایش بیش از گذشته گریبان دیگر کلانشهرها و حتی پایتخت را خواهد گرفت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر