jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۱۲۱۵۴   ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۰۸:۲۶

در پی شلیک متعدد راکت به سوی شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه، صدای آژیر خطر در این شهرک‌ها به صدا در آمد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه‌ها از شنیده شدن صدای آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه خبر می‌دهند.
منابع صهیونیستی خبر دادند که صدای آژیر خطر در شهرک «کیسوفیم» و در منطقه اشکول شنیده شده است.
بر اساس گفته این رسانه‌ها، 3 راکت از نوار غزه به سوی اشکول شلیک شده که 2 راکت به مناطق باز برخورد کرده و یک راکت نیز توسط سامانه دفاع موشکی رهگیری شده است.
بر اساس گزارش‌ها 4 بار طی چند ساعت گذشته آژیر خطر در شهرک‌های صهیونیستی اطراف غزه به صدا در آمده است.

بخش نظامی جبهه ملی مسئولیت حملات راکتی به شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه را بر عهده گرفته است.
پیشتر کتائب شهید «عز الدین القسام» شاخه نظامی حماس روز جمعه به رژیم اشغالگر صهیونیستی درباره ادامه حملاتش علیه مردم قدس هشدار داد.
این گروه در بیانیه‌ای خبری گفت: ما به دشمنی که فکر می‌کند می‌تواند بر مسجد الاقصی و مردم ما  در قدس تحکم کند، می‌گوییم که صبر ما را آزمایش نکند. ما برای قدس خون‌ها و جان‌ها داده‌ایم و در راه دفاع از آن، همه معادلات را برهم می‌زنیم.
در پایان این بیانیه آمده است: جرقه‌ای را که شما امروز روشن کردید،  کلید انفجار در برابر دشمن جنایتکار خواهد بود و آن زمان کتائب القسام و مقاومت را خواهید دید که به یاری خداوند در قلب نبرد در کنار شما درسی سخت و بی سابقه به دشمن خواهد داد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

همه بچه‌های ابو رجب

همه بچه‌های ابو رجب

داعش که حس می‌کرد دیگر دارد نفس‌های آخرش را می‌کشد، زورهای آخرش را هم می‌زد و روزهای سختی را برای رزمندگان سوریه ساخته بود. ما آن روزها در خط‌مقدم جنگ و با تیم مستندسازی رفته بودیم اما قرارمان به ساختن مستند نبود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر