jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۲۰۸۰   ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۰:۰۷

اتفاقاتی که در جریان بازی فولاد ایران با النصر عربستان رخ داد، شکایت دو باشگاه را به کنفدراسیون فوتبال آسیا در پی داشت.

به گزارش جام جم آنلاین، تیم فوتبال فولاد خوزستان ایران در سومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان رفت که این مسابقه با نتیجه تساوی یک - یک تمام شد.

در دقیقه ۵۸ این مسابقه، محمد آبشک هافبک تیم فولاد با آرنج خود ضربه‌ای به قفسه سینه «عبدالرزاق حمدالله» زد و این مهاجم مراکشی هم با اندکی مکث و اغراق، خودش را به زمین انداخت.

بعد از ضربه آبشک این سوال ایجاد شده بود که بازیکن فولاد چرا در یکی از حساس‌ترین لحظات بازی و زمانی که تیمش به تمرکز و آرامش نیاز داشت، دست به چنین اقدامی زده است.

بازبینی آن صحنه نشان می‌دهد حمدالله با لمس بدن آبشک، باعث عصبانیت او می‌شود و بازیکن ایران را وادار به واکنش می‌کند.

تصویر و فیلم این حرکت حمدالله به شکل گسترده‌ای در فضای مجازی و میان هواداران فوتبال عربستان بازنشر شده و حتی بعضی از هواداران تیم‌های رقیب النصر حرکت حمدالله را تقبیح کرده‌اند.

حمدالله چند هفته پیش و در جریان دیدار النصر مقابل الفیصلی مرتکب حرکت منشوری شده و کمیته اخلاق و انضباطی فدراسیون عربستان رای به محرومیت ۱۵ روزه این بازیکن داده بود. البته این رای بعد از اعتراضات مدام باشگاه النصر نهایی نشد و به جایی نرسید.

اتفاق بین آبشک و عبدالرزاق حمدالله هرچند در رسانه‌های ایرانی چندان بازتابی نداشت اما با توجه به سابقه این مهاجم مراکشی و شناخت هواداران فوتبال عربستان از رفتارهای او، جنجال زیادی به پا کرده است.

با این حال مسئولان تیم النصر بعد از بازتاب گسترده این صحنه به نوعی دست پیش را در این ماجرا گرفتند و به کنفدراسیون فوتبال آسیا بابت ضربه آبشک شکایت کردند. در پی این اقدام، مسئولان باشگاه فولاد هم با جمع آوری اسناد و تصاویر حرکت حمدالله، نسبت به حرکت غیر اخلاقی مهاجم النصر به کمیته انضباطی و اخلاق AFC شکایت کرده‌اند.

جلسه رسیدگی به این شکایت احتمالاً امروز برگزار خواهد شد و مسئولان انضباطی کنفدراسیون آسیا نسبت به این دو شکایت رسیدگی می‌کنند.

شکایت النصری‌ها از بازیکن فولاد و اقدام مشابه باشگاه ایرانی در AFC (+تصاویر)

شکایت النصری‌ها از بازیکن فولاد و اقدام مشابه باشگاه ایرانی در AFC (+تصاویر)

شکایت النصری‌ها از بازیکن فولاد و اقدام مشابه باشگاه ایرانی در AFC (+تصاویر)

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها