jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۱۷۲۸   ۳۱ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۵:۴۴

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور خبر داد؛

تصادف مرگبار بامدادی با ۶ کشته و مصدوم در استان همدان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از وقوع تصادف مرگبار بامدادی در استان همدان و جانباختن و مصدومیت ۶ نفر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفتگو با فارس از وقوع یک فقره تصادف‌‌ فوتی در ساعت ۰۰:۵۰ بامداد امروز اشاره و اظهار داشت:در محور نهاوند-کنگاور در استان همدان تصادف یک دستگاه‌ کامیون بنز با پژو آردی به ماموران پلیس راه گزارش شد.

وی با بیان اینکه علت وقوع حادثه در دست بررسی است تصریح کرد: متاسفانه در این تصادف ۲ نفر جانباخته و ۴ نفر مصدوم شدند.

سرهنگ شیرانی با اعلام این مطلب که رانندگان باید از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کرده و بعد از هر 2 ساعت رانندگی به مدت 15 دقیقه استراحت کنند، خاطرنشان کرد: بستن کمربند ایمنی حتی برای سرنشینان عقب خودرو، پرهیز از انجام تخلفات حادثه ساز مانند سرعت و سبقت غیر مجاز به ویژه در راه های که جداشونده ندارند‌ و همچنین صحبت نکردن با تلفن همراه در هنگام رانندگی از جمله توصیه های پلیس به رانندگان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر