فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت: افق چشم انداز شوراي آموزش وپرورش بايد كسب رتبه هاي برتر علمي و فرهنگي علم آموزان درمقاطع تحصیلی باشد
کد خبر: ۱۳۱۱۵۷۲
به گزارش جام جم آنلاین تهران، ابوالقاسم مهری، فرماندار شهرستان فیروزکوه در حاشیه نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان در سال ۱۴۰۰ تصریح کرد: شورای آموزش و پرورش از مهمترین شوراها بعد از شورای تامین و شورای اداری با رویکرد مشارکتی است که تصمیمات در این شورا منجر به توسعه علمی شهرستان می شود.

فرماندار شهرستان فیروزکوه در ادامه اشاره کرد: این شورا مهمترین عرصه مشارکت و نظارت همه جانبه در حوزه آموزش و پرورش است و طرح نظارت و تصویب دستور کارهای مشخص، می تواند کمک موثری برای این نهاد تاثیر گذار در فرهنگ وتربیت وتعلیم جامعه باشد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان خاطرنشان کرد: آموزش به عنوان یک رکن تاثیرگذار در تعالی و تربیت جامعه محسوب می شود که بنیان و اساس بسیاری از مسائل فرهنگی و اجتماعی است.

وی شهرستان فیروزکوه را دارای ظرفیت های مناسبی در حوزه علم و فرهنگ دانست و تاکید کرد: افق چشم انداز شورای آموزش وپرورش باید کسب رتبه های برتر علمی و فرهنگی علم آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی باشد.

مهری توجه به دانش آموزان محروم را ضروری دانست و بیان داشت: باید در کنار نهادهای حمایتی در رفع مشکلات دانش آموزان گام برداشت تا آنها بدون دغدغه بتوانند به تحصیل بپردازند.

فرماندار فیروزکوه همچنین در پایان اظهار کرد: در حال حاضر به دلیل شیوع کرونا شرایط خاصی در کشور وجود دارد که معلمان این روزها در خط مقدم جهاد آموزشی هستند و در شرایط بحرانی شیوع کرونا با اعتقاد بر اینکه آموزش تعطیل نیست و باید امنیت روانی دانش آموزان و والدین آنها تامین شود، وارد میدان عمل شده‌اند

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها