رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در جهت شناسایی و نظارت بر حمل بار در شهر

title
حسین اخلاقی با تاکید بر اهمیت حمل بار درون شهری و همکاری بین بخشی در شهرداری و سازمان های متولی این امر با هدف هم اندیشی و ارائه راهکارهای عملی در این خصوص از برگزاری کمیته فنی بار و کالا خبر داد.
کد خبر: ۱۳۱۱۳۴۷
استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در جهت شناسایی و نظارت بر حمل بار در شهر
به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان،حسین اخلاقی با تاکید بر اهمیت حمل بار درون شهری و همکاری بین بخشی در شهرداری و سازمان های متولی این امر با هدف هم اندیشی و ارائه راهکارهای عملی در این خصوص از برگزاری کمیته فنی بار و کالا خبر داد.

این جلسه با حضور اعضا کمیته بار و کالا سازمان و نمایندگانی از سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی و سازمان مدیریت پسماند برگزار گردید.
 
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بارومسافر ، ضمن بررسی کارشناسی و پرداختن به موضوعات مربوط به حوزه ساماندهی بار درون شهری تشریح کرد: با توجه به وجود قوانین مصوب و لازم الاجرا جهت پوشش تمام فعالیت های حمل ونقلی و عملیاتی کردن این قوانین، مصمم به همکاری با دیگر حوزه های مربوطه جهت تحقق بخشیدن به این مهم می باشیم.
 
حسین اخلاقی در ادامه با تاکید بر ارائه راهکارهای عملی در خصوص رصد و ساماندهی حمل بار از مبدأ میادین میوه و تره بار بندرعباس و همچنین خودروهای حمل بار ساختمانی و صنعتی گفت: با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی می توان شناسایی و نظارت بر بار حمل شده در سطح شهر را عملیاتی نمود.
 
وی در ادامه تصریح کرد:جابه جایی و حمل بار در شهر بندرعباس عموما از مبدأ میادین میوه و تره بار،مجتمع های عمده فروشی،باراندازها، انبارهای کالاهای تجاری کارگاه ها،کارخانجات صنعتی و نیمه صنعتی حومه می باشد که در طرح ذکر شده طبق قوانین و مقررات ابلاغی نیازمند ساماندهی است.
 
رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بارو مسافرشهرداری بندرعباس،اظهار کرد:طبق قوانین و دستورالعمل های مربوط به جابه جایی هرگونه بار درون شهری اعم از صنعتی و غیرصنعتی در سطح شهر توسط وانت بارها،کامیون ها و به طور کل ناوگان سنگین و نیمه سنگین مستلزم دریافت باربرگ وپرداخت عوارضات مصوب از مبدأ بارگیری کالا می باشند که سازو کار آن در حال انجام و موارد تکمیلی طی جلسات آینده جهت محقق شدن ارائه خواهد شد.
 
اخلاقی پس از تشریح طرح های پیشنهادی مسئولان حاضر در جلسه گفت: پیشنهادات و بررسی های تکمیلی جهت محقق شدن تکالیف قانونی در حوزه حمل بار شهری ،توسط هریک از دستگاه های ذینفع به منظور ادامه همکاری های مشترک ارائه گردد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها