jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۱۳۲۵   ۲۹ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۲:۱۸

پس از زلزله صبح امروز بندر گناوه

تصویری از آسیب زلزله به روستاهای جنوب ایران

در پی زلزله و پس لرزه های متناوب در گناوه چندین خانه روستایی آسیب دیده همچنین یه نفر مصدوم شده اند. زمین لرزه باعث قطع برق و تلفن و اینترنت در منطقه شده وو حشت مردم را به همراه داشته است.

به گزارش جام جم آنلاین، تصاویری از خسارت به خانه های روستایی در محل زلزله به دست آمده است.

همچنین سخنگوی سازمان اورژانس به خبرگزاری ایسنا گفته است:۵٠ آمبولانس از استانهای همجوار، پنج اتوبوس آمبولانس و سه بیمارستان صحرایی از شهرکرد، شیراز و اصفهان درحالت آماده باش هستند. این زلزله تا کنون یک مصدوم داشته و یک پایگاه اورژانس نیز ترک برداشته است.

طبق گزارش خبرگزاری ایرنا، این واقعه باعث قطعی برق و تلفن و اینترنت و وحشت شدید مردم شده است. وتاکنون گزارشی از تلفات جانی نرسیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر