مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از برگزاری سومین مرحله پویش ایران همدل در قالب اطعام مهدوی در ماه پر خیر و برکت رمضان امسال خبر داد.
کد خبر: ۱۳۱۱۲۹۹
به گزارش جام جم آنلاین لرستان:  جلال شیخ پور گفت: هدف از اجرای رزمایش ایران همدل – اطعام مهدی کمک به تأمین اطعام نیازمندان با غذای گرم و تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی برای خانوارهای نیازمند و تحت حمایت است.

وی با تأکید بر اینکه تمام مراحل کمک به نیازمندان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود گفت: تهیه و پخت غذایی گرم با هماهنگی و نظارت دانشگاه علوم پزشکی انجام می‌شود.

شیخ پور از برپایی 30 آشپزخانه اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان در سراسر استان خبر داد و گفت: پخت 260هزار پرس غذای گرم، تهیه 54 هزار و 400 بسته حمایتی و توزیع بین مددجویان و نیازمندان استان، حامی یابی برای فرزندان طرح اکرام و محسنین از دیگر برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان است.

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان عنوان کرد: خیران و نیکوکار می‌توانند نذورات و کمک‌های خود را از طریق کد دستوری #066*۸۸۷۷*  و شماره کارت مجازی 6037999750030495 واریز نمایند تا در اسرع وقت به دست هم استانی‌های عزیز برسد.

همچنین تمامی ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان آماده جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مردمی بین اقشار نیازمند است.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها