jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۱۱۲۴۵   ۲۸ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۸:۴۶

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌ روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۲۹۹ دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل ۱۱.۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌ نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و همچنین دوربین‌ های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک نیمه سنگین در برخی مقاطع آزادراه کرج - تهران

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور درباره وضعیت جوی جاده های شمال گفت: در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی ‌خاصی نداریم.

وی از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده پل کلاک خبر داد.

تردد روان در جاده های تهران-شمال

محرابی نیا تصریح کرد: ‌در حال حاضر در محور کرج - چالوس، جاده های فیروزکوه و هراز همچنین آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

ثبت کمترین تردد جاده ای بین ساعات 4 تا 5 صبح در شبانه روز گذشته

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2299 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 11.8 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد 9 جاده به دلیل کاهش ایمنی در مسیر

وی یادآور شد: در حال حاضر محور گنج نامه-تویسرکان، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، محور پونل-خلخال، محور فرعی سی سخت-پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

محرابی نیا اضافه کرد: همچنین محور فرعی رویان - گلندرود و بلده واقع در استان مازندران، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110 و جاده شهداد-نهبندان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آزادراه کرج-تهران با 102 هزار تردد پرترافیک ترین جاده کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با 102 هزار تردد، آزادراه قزوین‌-کرج با 84 هزار تردد و آزادراه کرج قزوین با 82 هزار تردد ‌ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر