jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۱۰۵۴   ۲۷ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۴:۵۰

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران خبر داد؛

انفجار در تهرانپارس / یک کشته و دو مصدوم

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع یک حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در تهرانپارس، خیابان زهدی و فوت یک نفر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از مهر، جلال ملکی اظهار داشت: یک مورد حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در تهرانپارس، خیابان زهدی در ساعت ۱۰:۲۹ امروز به سامانه آتش نشانی تهران اعلام شد.

وی افزود: آتش نشانان از دو ایستگاه به محل اعزام شدند و نخستین ایستگاه در مدت زمان دو دقیقه به محل حادثه رسید.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: محل حادثه یک مجتمع سه طبقه مسکونی بود که زیرزمین این ساختمان سه طبقه هم مسکونی شده بود. انفجار به دلیل نشت گاز در قسمت زیرزمین رخ داده بود.

وی گفت: به دلیل انفجار تمامی شیشه‌ها شکسته بود و آقایی که به طبقه پایین برای بررسی نشت گاز رفته بود، به دلیل انفجار جان خود را از دست داده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: دو آقای دیگر هم در طبقات بودند که دچار مصدومیت شدند.

ملکی در پایان گفت: آتش نشانان آتش سوزی مختصر را خاموش کردند و محل تحویل عوامل انتظامی داده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر