مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام عنوان کرد:

صدا و سیمای مرکز ایلام با دست پر به استقبال نوروز 1400می رود

در نشست مشترک نماینده شبکه الاشراق عراق با مدیر کل صداوسیمای مرکز ایلام ،در خصوص پخش زنده برنامه شبانگاهی مانگه شو از شبکه الاشراق همزمان با سیمای مرکز ایلام بحث و تبادل نظر شد.
کد خبر: ۱۳۱۰۱۹۴

به گزارش جام جم آنلاین ایلام؛ مدیر کل صدا وسیمای مرکز ایلام با اشاره به مشترکات فرهنگی میان دو استان ایلام و واسط عراق گفت:این مشترکات فرهنگی موجب اقبال برنامه های صدا وسیمای مرکز ایلام در میان مخاطبان شبکه الاشراق شده است.

بازوند با تاکید بر لزوم تعامل بیشتر میان شبکه ایلام و الاشراق عراق افزود:در کنار تقویت برنامه های شبکه ایلام برای پخش از شبکه الاشراق،بدنبال ساخت یک سریال تلویزیونی مشترک با گویش محلی میان هردو شبکه می باشیم.

وی گفت:در حال حاضر علاوه بر برنامه های شبانگاهی مانگه شو  ،ویژه برنامه های طنز سنوات گذشته و سریالهای محلی تولید سیمای مرکز ایلام از این شبکه به روی آنتن می رود.

عباسی نماینده شبکه الاشراق عراق نیز ضمن قدردانی از تعامل همیشگی    مدیر کل و برنامه سازان شبکه ایلام با شبکه الاشراق گفت: براساس  نظر سنجی های صورت گرفته در شبکه الاشراق ،برنامه های تولیدی رسانه استانی مرکز ایلام بالاترین میزان مخاطب در میان برنامه های پخش شده از این شبکه را به خود اختصاص داده است.

وی افزود:شبکه الاشراق از ساخت فیلم ،سریال و ویژه برنامه های مشترک با شبکه ایلام استقبال می کند
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها