jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۹۶۴۸   ۱۷ فروردين ۱۴۰۰  |  ۱۶:۱۸

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری راننده پرایدی خبر داد که با همکاری دو همدستش از مسافران زورگیری می کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در گفتگو با فارس از دستگیری راننده‌ای خبر داد که با همکاری 2 همدستش از مسافران زورگیری می‌کرد.

سرهنگ موقوفه‌ای در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: در پی مراجعه 2 نفر از شهروندان به کلانتری 128 تهران نو و اعلام این مطلب که در تردد شهری برای رسیدن به مقصد به عنوان مسافر سوار بر خودروی پرایدی شده و در میانه راه، سرنشینان خودرو با توسل به زور اموالشان را به سرقت برده اند بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری 128 تهران نو قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران کلانتری 128 تهران نو با استفاده از سرنخ های بدست آمده موفق شدند مخفیگاه سرکرده سارقان زورگیر را در جنوب شرق تهران شناسایی کرده و با هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی از این مخفیگاه‌ تعدادی کارت شناسایی متعلق به افراد مختلف و گوشی سرقتی کشف شد، اعلام کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به 19 فقره زورگیری با همکاری دو همدستش اعتراف کرد.

سرهنگ موقوفه ای افزود: تاکنون 9 نفر از شاکیان با مراجعه به کلانتری 128 سارق را شناسایی کرده و متهم با صدور قرار مجرمیت از سوی مرجع قضائی روانه زندان شده است.

این مقام پلیسی اضافه کرد: شناسایی و دستگیری 2 متهم متواری کماکان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر