دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری

ما امروز وظیفه داریم با جان و دل از جزایر دفاع کنیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ما امروز وظیفه داریم با جان و دل از جزایر دفاع کنیم، باید آمادگی های رزمی خود را حفظ و تقویت کنیم، ایمان و معنویت خود را ارتقاء دهیم.
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ما امروز وظیفه داریم با جان و دل از جزایر دفاع کنیم، باید آمادگی های رزمی خود را حفظ و تقویت کنیم، ایمان و معنویت خود را ارتقاء دهیم.
کد خبر: ۱۳۰۸۵۴۱

به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان ،دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در بازدید و سرکشی از جزایر فارور، سیری و بوموسی ، در جمع رزمندگان دریادل و خانواده های مستقر در این جزایر با تبریک فرا رسیدن عید نوروز، سال جدید و اعیاد شعبانیه با اشاره به شعار سال تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، اظهار داشت: تولید و رونق آن در کشور مهم‌ترین مسئله در ایجاد رونق اقتصادی است و این مسئله در گرو ایجاد پشتیبانی همه جانبه مسئولان برای برداشتن موانع آن در شرایط امروز کشور است و با توجه به بیانات رهبری معظم انقلاب در سال جدید با این حمایت‌ها می توان شاهد رونق اقتصادی در کشور باشیم و بسیاری از مشکلات کشور با رفع موانع در حوزه کسب و کار و ایجاد اشتغال مرتفع شود.

تنگسیری در ادامه با اشاره به بیانات بسیار مهم و راهگشای رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی در پیام نوروزی و تبیین آن در سخنرانی نوروزی معظم له، افزود: بیش از چهل سال است که نظام مقدس جمهوری اسلامی با رفتارهای خصمانه و خصومت ورزی دشمنان انقلاب از جمله شدید ترین تحریم‌های ظالمانه دولت تروریستی ایالات متحده آمریکا دست و پنجه نرم می‌کند اما، ملت با مقاومت و ایستادگی در برابر این تحریم‌ها، چشم جهانیان را به حیرت وا داشته‌اند.

وی تصریح کرد: قطعاً تنها راه عبور از مشکلات همان راهبرد عالمانه و حکیمانه امام خامنه ای (حفظه الله) مبنی بر پایبندی به الگوی مطلوب اقتصاد مقاومتی، ایجاد رونق تولید و جهش تولید در کشور است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در بخش دیگری از سخنان خود، با ذکر فرمایش اخیر مقام معظم رهبری، بیان داشت: تواصی به صبر و بصیرت راه علاج مقابله با دشمنان است و اگر در جامعه به این دو عنصر عمل شود دشمنان نمی توانند اهداف خود را به پیش ببرند.

سردار تنگسیری مقاومت را مهم‌ترین راه و سلاح مبارزه برابر زورگویان و مستکبران عالم است و تصریح کرد: در قرآن کریم بارها خوانده ایم «وتواصوا بالحق و تواصوا بالصبر»، اگر جامعه به سمت «تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر» رفت، دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند و اگر خواص جامعه اهل تواصی به حق، استقامت و بصیرت نبودند هم انسان ها دچار خسارت می شوند و هم به تبع آن، جامعه متضرر می شود، چون هویت هر جامعه ای به انسان های آن جامعه هست، خیلی باید مواظب باشیم و از خداوند سبحان باید بخواهیم تا ما را در مسیر حق و ولایت ثابت قدم بدارد.

فرمانده ندسا در ادامه اشاره نمودند: امروز ایران اسلامی با هدایت‌های بی بدیل رهبری معظم انقلاب و با مجاهدت‌های بی نظیر فرزندان این مرز بوم همچون سردار پرافتخار و سرافراز ایران اسلامی و جبهه مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابو مهدی المهندس و هم رزمانشان و دانشمندان متعهدی همچون شهید فخری زاده ها و رویش های انقلابی همانند شهید حججی ها توانسته در اوضاع آشوب امروز منطقه، امنیت و اقتدار را به نمایش بگذارد و اگر شعار سال رهبری معظم انقلاب در حوزه تولید و رفع موانع آن و پشتیبانی همه جانبه مسئولان محقق شود قطعاً مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هم برطرف خواهد شد.

وی با اشاره به نقش مهم نیروی دریایی سپاه و خیل عظیم بسیج دریایی مردم پایه، متذکر شد: نیروی دریایی سپاه همانند گذشته با اطاعت و پیروی از فرامین حکیمانه فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و سلسله مراتب فرماندهی، آمادگی لازم خود را در خصوص مبارزه با فساد قاچاق کالا و سوخت و پشتیبانی لازم از تحقق شعار سال با ممانعت از ورود بی رویه کالاهای قاچاق از مرزهای آبی اعلام نمود.

دریادار تنگسیری به رزمندگان مستقر در این جزایر ضمن تاکید بر ارتقاء سطح آمادگی های رزمی، گفت: ما ادامه دهنده راه شهداییم و باید کارهای باقیمانده شهدا که در وصیت نامه های آنها می خوانیم عمل نماییم و آن اطاعت و تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه و دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی است. ما امروز وظیفه داریم با جان و دل از جزایر دفاع کنیم، باید آمادگی های رزمی خود را حفظ و تقویت کنیم، ایمان و معنویت خود را ارتقاء دهیم و با توکل به خدای متعال، عمل و اقدام نماییم.

در بخش دیگر، دریادار تنگسیری از مجاهدان بهداشت و سلامت کشور و همکاران مخلص و جهادی بهداری و بهداشت نیروی دریایی سپاه که واقعاً شجاعانه و مخلصانه در راستای مبارزه با ویروس منحوس کرونا بیش از یکسال متحمل زحمات شبانه روزی شده اند، آرزوی صحت و سلامت و از آن عزیزان تقدیر و تشکر کرد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها