jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۰۸۱۰۶   ۲۸ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۰

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر لزوم قرارگیری پلیس در کنار مجموعه شهرداری تهران در صحنه های مختلف عمرانی و خدماتی گفت: هم افزایی پلیس و مجموعه شهرداری تهران به ویژه بهشت زهرا(س) ارامش را برای شهروندان به همراه دارد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سردار حسین رحیمی صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در بهشت زهرا (س) درباره اجرای طرح پلیس ویژه رصد و کنترل ترافیک پنجشنبه و جمعه آخر سال گفت: بر اساس یک سنت اسلامی و اعتقادی خانواده‌ها در تمام کشور برای پنجشنبه و جمعه آخر سال برای قرائت فاتحه در ارامستانها و بر سر مزار عزیزان خود حضور پیدا می کنند اما امسال باتوجه به شرایط کرونایی و در جهت حفظ سلامت مردم مکرر تاکید شده است که رعایت کنند و در روزهای پایانی سال در بهشت زهرا حضور پیدا نکنند.

وی افزود: با این وجود ما تکلیفی داریم که پیش بینی حداکثری داشته باشیم و این مهم در جلسات مختلف با حضور مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) همراه برنامه‌ریزی گسترده‌ای محقق شد. برهمین اساس همکاران من از بامداد امروز در تمامی مبادی و فاصله‌های دورتر از بهشت زهرا(س) حضور داشتند و در داخل مجموعه نیز حضور گسترده همکارانم برای ارائه خدمات ترافیکی مشهود بود.

رحیمی ادامه داد: باردیگر توصیه و تاکیدمی شوند شهروندان به بهشت زهرا نیایند و خوشبختانه مردم رعایت کردند که جای قدردانی دارد. بی تردید ویروس کرونا، ویروسی منحوس است که باید آن را جدی گرفت و در این راستا تا جایی که می‌شود سفر نرویم و مراقبت کنیم و بدانیم این ویروس در کمین همه ما است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن قدردانی از تلاش‌های گمنامانه مجموعه بهشت زهرا(س) گفت: قطعا در بحث امنیت و فائق آمدن بر مجرمین و افراد متخلف نیازمند این است که پلیس دوشادوش دستگاه قضایی باشد و در انجام اقدامات عمرانی و ارائه خدمات شهرداری تهران، پلیس باید حتما در کنار شهرداری باشد و قطعا این هم افزایی آرامش را برای مردم شهر به همراه خواهد داشت.

وی تاکید کرد: این طرح امروز فردا(جمعه) و روز نخست عید یعنی شنبه در بهشت زهرا(س) ادامه خواهد داشت.

در بخش دیگری از این مراسم سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) بار دیگر خطاب به شهروندان تهران درخواست کرد تا در روزهای پایانی سال به بهشت زهرا(س) مراجعه نکنند و زیارت اهل قبور را به زمان دیگری در طول ایام سال موکول کنند.

وی در این رابطه افزود: قطعا شرایط تهران شکننده است و نیاز است تا رعایت پروتکل‌ های بهداشتی به جد مدنظر قرار گیرد تا به روزهای سخت گذشته بازنگردیم.

وی ادامه داد: باید از حضور گسترده و تلاش بی‌دریغ نیروی انتظامی برای ارائه خدمات ترافیکی در پنجشنبه و جمعه آخر سال قدردانی کنم که امروز پلیس مقتدرانه و بی‌ریا در کنار مردم در هر صحنه‌ای قرار می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر