jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۰۸۰۸۷   ۲۸ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۷

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از آماده‌باش مأموران پلیس راهور در معابرداخلی و منتهی به بهشت زهرا (س) در پنجشنبه و جمعه آخر سال خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم؛ سردار محمدحسین حمیدی با اشاره به آماده‌باش مأموران پلیس راهور در معابر داخلی و منتهی به بهشت زهرا (س)، اظهار کرد: پیش‌بینی ما افزایش سفرها به مقصد بهشت زهرا (س) در روزهای پایانی سال است و از این رو مأموران پلیس نیز در تمام معابر داخلی و معابر منتهی به بهشت زهرا (س) در آماده‌باش کامل بوده و نسبت به روان‌سازی و مدیریت ترافیک اقدام خواهند کرد.
 
رئیس پلیس راهور تهران با بیان اینکه درخواست ما از مردم این است که با توجه به شرایط کرونا و حجم بالای ترافیک طی این دو روز حتی‌الامکان به بهشت زهرا (س) مراجعه نکنند و با مدیریت زمان در زمانهای دیگر اقدام به زیارت اهل قبور داشته باشند، گفت: بهتر است شهروندان زمان زیارت اهل قبور را به روزهای دیگری موکول کنند اما در صورت حضور در بهشت زهرا (س) حتماً پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و از حضور طولانی مدت در محل بهشت زهرا خودداری کنند. 
وی با بیان اینکه عوامل پلیس راهور تهران با تخلفات  رانندگی و مخصوصاً تخلفاتی که سبب کندی ترافیک و اخلال در آن شود برخورد خواهند کرد، گفت: پارک دوبل، حرکت خلاف جهت و توقف در محلهای ممنوعه از جمله مواردی است که با آن برخورد خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها