jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۰۷۱۲۰   ۲۲ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۵

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد؛

کیفیت خوب هوای پایتخت به لطف باد و باران

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گزارش داده است که درحال‌ حاضر کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول است و به‌دلیل وزش باد و بارش باران پیش‌بینی می‌شود که کیفیت هوا همچنان در شرایط قابل قبول باقی بماند.

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوا طی صبح امروز (۲۲ اسفند) کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران به‌دلیل کاهش تردد خودروها و وزش باد مؤثر همراه با بارش باران در محدوده قابل ‌قبول خواهد بود.

در طول روز نیز حاکمیت جو ناپایدار همراه با تداوم بارش، شرایط مناسبی را برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم می‌کند. وزش باد مؤثر و بارش‌های پراکنده تا اواخر وقت امروز ادامه دارد و از این‌رو پیش‌بینی می‌شود که کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌ قبول باشد.

طی صبح فردا شنبه (۲۳ اسفند) با آغاز تردد خودروها انتظار می‌رود که غلظت آلاینده‌ ها تاحدودی افزایش پیدا کند اما با وجود این کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل ‌قبول خواهد بود.

طی روز نیز وزش باد موثر از تجمع آلاینده‌ ها جلوگیری می‌کند اما با کاهش تدریجی ناپایداری جوی و تندی باد تا اواخر وقت روز شنبه و افزایش ترافیک شامگاهی، برقراری وضعیت ناسالم برای گروه‌ های حساس در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

بر اساس این گزارش، کیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۸۱ در شرایط قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۷۴ همچنان در شرایط قابل قبول است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر