jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۶۱۵۰   ۱۵ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۸:۴۰

مردی پس از اینکه خواسته همسرش مبنی بر جدایی را فهمید، به همسر و دوقلو‌های دو ساله اش در حالی که در تختخواب خوابیده بودند شلیک کرد و آن‌ها را کشت.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین باشگاه خبرنگاران جوان، آلبرتو آکاستلو، ۴۰ ساله، پس از اینکه متوجه شد همسرش می خواهد او را ترک کند، اول به همسر و دو کودکش شلیک کرد و بعد خودش را کشت.
آکاستلو پیش از اقدام به خودکشی، همسرش باربارا گارگانو ۳۸ ساله و دوقلو‌های نوپای آن‌ها الساندرو و آرورا و همچنین سگ خانواده را به قتل رساند.
 
خودکشی پدر خانواده بعد از قتل همسر و فرزندان خردسالش
این حمله بی رحمانه دقیقاً قبل از ساعت ۵ صبح روز دوشنبه در خانه‌ای نزدیک کارینیانو، در منطقه پیمونت ایتالیا رخ داد.
پزشکان اورژانس بعد از حضور در محل کودکان را به بیمارستان منتقل کردند، اما الساندرو کوچک در راه بیمارستان درگذشت. خواهر دوقلوی او تنها بازمانده این حمله بی رحمانه است که وضعیت او همچنان وخیم گزارش شده و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان تخصصی کودکان و در کما به سر می‌برد.
 
خودکشی پدر خانواده بعد از قتل همسر و فرزندان خردسالش
همکاران این مرد که با او در کارخانه غلات کار می‌کردند گفتند که او مدتی بود که درگیر افسردگی شده بود، رئیس او جیانکارلو سروتی او را کارگری عالی که هر کارآفرینی دوست دارد داشته باشد توصیف کرد. آقای سروتی به روزنامه گفت: "اما او مدتی افسرده بود، او مشکلات خود را داشت، همانطور که همه ما آن‌ها را داریم. "
رسانه‌های محلی گزارش دادند، همسرش چند هفته پیش به او گفته بود که می‌خواهد جدا شود و زندگی جدیدی را با مردی که از طریق کار در یک مرکز خرید در نزدیکی خانه شان ملاقات کرده آغاز کند و با وکیل برای جدایی صحبت کرده است.
 
خودکشی پدر خانواده بعد از قتل همسر و فرزندان خردسالش
روزنامه محلی تورینو امروز گزارش داد، قبل از تیراندازی، آکاستلو با برادرش تماس گرفت تا او را از نقشه شرورانه خود را آگاه کند. اگرچه برادر قاتل با پلیس تماس گرفت و بلافاصله به خانه‌ها آن‌ها رفت، اما برادرش همسرش و خودش را کشته بود. آکاستلو کمی پس از ورود پلیس به منزلش درگذشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها