وقوع تصادف وحشتناک در چند متری عروس که با کاروان عروسی در حال حرکت در اتوبان بود موجب مرگ یکی از اقوام او شد.
کد خبر: ۱۳۰۵۲۱۳
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، یک عروس هندی با خوش شانسی از یک تصادف مرگبار در روز عروسی‌اش جان سالم به در برد. در این حادثه که در چند متری عروس و در اتوبانی در ایالت «اوتار پرادش» رخ داد یکی از مهمانان در صحنه تصادف جان باخت و چند نفر دیگر زخمی شدند.
 
عروس خوش شانس از تصادف وحشتناک جان سالم به در برد!
در لحظه وقوع حادثه عروس به همراه کاروان عروسی در حال حرکت در اتوبان بودند. تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده است لحظه وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای یکی از تصاویر عروس که نامش «هِما» اعلام شده در حالی که سرش را از سان روف یک خودرو بیرون آورده دیده می‌شود. لحظاتی بعد ناگهان یک خودرو در اتوبان به یکی از خودرو‌های همراه عروس برخورد کرده و یکی از مهمانان به هوا پرتاب می‌شود. این فرد که هویتش اعلام نشده در محل حادثه جانش را از دست داد و تعدادی دیگر نیز زخمی شدند.
بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند هویت قربانی که جانش را از دست داد «پِرامود» و پسرعموی داماد بوده است. افراد زخمی نیز بلافاصله به بیمارستان محلی منتقل و تحت مداوا قرار گرفتند. راننده‌ای که موجب این حادثه شد از صحنه تصادف فرار کرد. پلیس با انتقال خودروی رها شده تحقیقات برای شناسایی راننده را آغاز کرده است.
گفتنی است؛ هنوز مشخص نیست آیا انگیزه این تصادف انتقام جویی بوده است. تحقیقات پلیس در این باره ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها