jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۰۵۸   ۰۵ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۵

از دستگیری مردی خبر داد که اقدام به کودک آزاری به طریق اجبار فرزندان خود به مصرف مواد مخدر و انتشار فیلم آن در فضای مجازی کرده بود.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان،  سرهنگ محمدهاشم قسام فرمانده انتظامی فسا بیان کرد: با مراجعه زنی جوان به پلیس فتا و گزارش کودک آزاری فرزندان او بوسیله همسرش و انتشار فیلم آن در فضای مجازی، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

دستگیری پدری که فرزندانش را مجبور به مصرف مواد مخدر می‌کرد

او افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد متهم که معتاد می‌باشد هر ۲ فرزند خود را نیز به مصرف مواد مخدر اجبار کرده و با تصویر برداری از آنان، در پیام رسان واتساپ انتشار داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده روانه داسرا شد، تصریح کرد: بچه‌ها که ۳ و ۹ سال دارند با دستور مقام قضائی جهت نگهداری، تحویل اداره بهزیستی شدند.

سرهنگ قسام گفت: بروز این چنین اقدامات غیرانسانی از سوی برخی از افراد، ناشی از فاصله گرفتن از سبک زندگی ایرانی- اسلامی و زمینه ساز هرگونه ناهنجاری و آسیب در جامعه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها