jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۰۵۸   ۰۵ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۵

از دستگیری مردی خبر داد که اقدام به کودک آزاری به طریق اجبار فرزندان خود به مصرف مواد مخدر و انتشار فیلم آن در فضای مجازی کرده بود.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان،  سرهنگ محمدهاشم قسام فرمانده انتظامی فسا بیان کرد: با مراجعه زنی جوان به پلیس فتا و گزارش کودک آزاری فرزندان او بوسیله همسرش و انتشار فیلم آن در فضای مجازی، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

دستگیری پدری که فرزندانش را مجبور به مصرف مواد مخدر می‌کرد

او افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد متهم که معتاد می‌باشد هر ۲ فرزند خود را نیز به مصرف مواد مخدر اجبار کرده و با تصویر برداری از آنان، در پیام رسان واتساپ انتشار داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده روانه داسرا شد، تصریح کرد: بچه‌ها که ۳ و ۹ سال دارند با دستور مقام قضائی جهت نگهداری، تحویل اداره بهزیستی شدند.

سرهنگ قسام گفت: بروز این چنین اقدامات غیرانسانی از سوی برخی از افراد، ناشی از فاصله گرفتن از سبک زندگی ایرانی- اسلامی و زمینه ساز هرگونه ناهنجاری و آسیب در جامعه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر