گزارش میدانی از مناطق زلزله‌زده «سی‌سخت» که مردمش در شرایط بسیار دشواری قرار دارند

یازده روز خیلی سخت

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای ۱۵ استان و بازگشایی محور یاسوج_ سی‌سخت خبر داد.
کد خبر: ۱۳۰۴۶۳۹
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان‌های البرز ، اردبیل، اصفهان، تهران،کردستان ،کرمانشاه، لرستان، مرکزی، مازندران، همدان، قزوین و چهارمحال وبختیاری گزارش شده است.
 
وی‌گفت: در برخی از محورهای استان‌های ایلام، گیلان و خوزستان نیز باران می بارد.
سرهنگ شیرانی با توجه به لغزندگی جاده‌ها، همراه داشتن تجهیزات زمستانی در خودرو خصوصا زنجیر چرخ و آگاهی از وضعیت‌جاده‌ها قبل از سفر را به رانندگان توصیه و تصریح کرد: سرعت مطمئنه، فاصله طولی مناسب و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از جمله مواردی است که باید رانندگان به آن توجه کنند.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در پاسخ به دیگر پرسش در خصوص آخرین وضعیت جاده‌ها در کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: در ساعت ۲۳ شب گذشته در محور یاسوج-سی سخت انسداد محور به دنبال ریزش کوه ناشی از وقوع زمین لرزه داشتیم که محور فوق با تلاش کارکنان تلاش پلیس راه و همکاران زحمتکش راهداری در ساعت ۲۳:۴۵ بازگشایی شد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها