jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۴۵۲۶   ۲۹ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۴

سعید ملایی جودوکاری که حالا زیر پرچم مغولستان فعالیت می‌کند چند روز پیش برای شرکت در مسابقات جایزه بزرگ تل‌آویو راهی سرزمین‌های اشغالی شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، ملایی که چند روز پیش عکسی از خودش منتشر کرد و هنوز هم لباس ایران تنش بود، روی پرچم ایران را خط زده بود تا نشان دهد که اولا چقدر افکار کوچک و پوسیده‌ای دارد و ثانیا در جایی که قرار است زیر پرچمش مبارزه کند یک دست لباس وجود ندارد تا برای شرکت در مسابقات به او بدهند! با همه این شرایط او راهی سرزمین‌های اشغالی شده و با استقبال زیاد مسؤولان ورزشی روبه‌رو شده است. طوری که موشه پونتی رئیس فدراسیون جودوی رژیم صهیونیستی عنوان کرده است:«با آن‌که جودوکار اسرائیلی در وزن ملایی مبارزه می‌کند اما آرزو می‌کنم سعید در تل‌آویو به مقام قهرمانی برسد.»

در این میان از سرزمین‌های اشغالی خبر می‌رسد که ظاهرا قرار است یک مدال سفارشی به ملایی بدهند تا این مدال پایانی باشد بر بی‌مدالی‌های او پس از ترک ایران! ملایی از زمانی که ایران را ترک کرده موفق به کسب مدال نشده است. نه فقط کسب مدال که او در بیشتر مسابقات ناکام بوده است. به همین دلیل خبر رسیده که می‌خواهند در سرزمین‌های اشغالی به او یک مدال بدهند تا چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ سیاسی و در آستانه صدور رای حساس برای جودو ایران(روز هشتم اسفندماه رای دادگاه CAS اعلام خواهد شد) روی افکار عمومی تاثیر بگذارند. ملایی فردا رقابت‌های خودش را در مسابقات جایزه بزرگ تل‌آویو آغاز خواهد کرد و باید دید سناریویی که چیده‌اند تا چه اندازه به شایعاتی که مطرح شده نزدیک است؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر