jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۴۱۷۷   ۲۶ بهمن ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۷

فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند حرفه ای کلاهبرداری که سوژه های خود را از بین مقامات دولتی در شهرهای مختلف انتخاب می کردند خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از صدا وسیما ، فرمانده انتظامی استان  البرزگفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه فرد یا افرادی با تشکیل باند کلاهبرداری و با سوء استفاده از عناوین مسئولان کشوری به خصوص استاندار، فرماندار و شهردار با سوژه‌های مورد نظر خود تماس گرفته و تقاضای کمک به امور خیریه می‌کردند، پلیس آگاهی تحقیقاتش را شروع کرد.
 
دستبند پلیس بر دستان کلاهبرداران هزارچهره
فرمانده انتظامی استان  تصریح کرد: با اقدامات پلیس رد کلاهبرداران در استان خوزستان شناسایی شد و پس از یافتن مخفیگاه آن‌ها در عملیات غافلگیرانه ۴ نفر از کلاهبرداران دستگیر و به پلیس آگاهی البرز منتقل شدند.
متهمان در استان‌های اصفهان، خوزستان، گیلان، فارس و البرز به این شیوه بیش از ۱۰۰ مورد کلاهبرداری انجام داده اند.
سردار محمدیان گفت: متهمان در تحقیقات کارآگاهان به ۲۱ فقره جعل عنوان و کلاهبرداری به ارزش ۲ میلیارد ریال اقرار کردند.
فرمانده انتظامی استان افزود: شهروندانی که به این شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند می‌توانند به پلیس آگاهی البرز واقع در میدان طالقانی ابتدای بلوار تعاون مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر