jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۳۰۳۹۴۷   ۲۳ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۵

امروز دو پرواز از روسیه به ایران انجام می شود

آیا دومین محموله واکسن روسی امروز وارد کشور می‌شود؟

طبق پیگیری‌های صورت گرفته اعلام شده امروز دومین محموله از واکسن کرونا وارد ایران می‌شود، اما هنوز مسئولان بخش هوایی این موضوع را تایید نکرده اند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، طبق اخبار دریافتی از منابع آگاه،  دومین محموله واکسن کرونای روسی اسپوتنیک ـ وی،  امروز از مسکو به تهران ارسال می‌شود. البته هنوز حجم این محموله مشخص نیست و برخی از شنیده ها از ورود ۱۰۰ هزار دوز به کشور خبر می‌دهند.
 
طبق بررسی های انجام شده از اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی (ره)  دو پرواز امروز از مسکو به تهران انجام خواهد شد که یکی از این پروازها مربوط به هواپیمای روسی بوده که در ساعت ۲:۲۱ دقیقه بامداد بر زمین نشسته و دومین پرواز هم مربوط به هواپیمای ماهان است که در ساعت ۱۵:۵۵ دقیقه بر زمین خواهد نشست.

جلالی معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرد: شب گذشته تا ساعت ۲۲ طبق پیگیری های که از نماینده ایرلاین ماهان انجام گرفت این شرکت موضوعی تحت عنوان جا به جایی محموله واکسن کرونا به ما اعلام نکرده است، اما با توجه به اهمیت موضوع پیگیری ها در این رابطه ادامه دارد.

براساس این گزارش اولین محموله از واکسن اسپوتنیک ـ وی در پنج شنبه هفته گذشته ۱۸ بهمن ماه در ساعت ۱۵:۵۵ دقیقه با شرکت هواپیمایی ماهان وارد کشور شد. به گفته سازمان غذا و دارو سومین محموله از این واکسن نیز تا دهم اسفند به ایران ارسال خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر
شروط  اخراج دندان‌ عقل

یک متخصص جراحی دهان و فک و صورت می‌گوید کشیدن دندان‌ عقل همیشه ضروری نیست و بستگی به موقعیت رویش دندان در فک دارد

شروط اخراج دندان‌ عقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش

نیازمندی ها