چرا هواداران استقلال خواهان برکناری محمود فکری هستند؟

به راه افتادن هشتگ اخراج سرمربی

هفته سیزدهم بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور امروز با انجام ۵ بازی پیگیری می‌شود که در حساس ترین بازی امروز سپاهان از شهرخودرو میزبانی می‌کند.
کد خبر: ۱۳۰۲۷۴۲

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، در روز دوم از هفته سیزدهم بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشور، امروز ۵ بازی برگزار می‌شود که در این بازی‌ها تراکتور از آلومینیوم میزبانی می‌کند، مس در رفسنجان با صنعت نفت دیدار می‌کند، پرسپولیس میزبان ماشین سازی است، سپاهان و شهرخودرو در اصفهان به مصاف هم می‌روند و فولاد میزبان پیکان است.

تراکتور - آلومینیوم

شاگردان رسول خطیبی بعد از پیروزی با ارزش و روحیه بخشی که هفته گذشته به دست آوردند و توانستند اولین شکست فصل پرسپولیس را به این تیم تحمیل کنند، حالا با روحیه‌ای خوب در تبریز به مصاف تراکتور می‌روند.

تراکتور را می‌توان تیمی دانست که خطیبی برای دیدار با آن سرشار از انگیزه است. بازگشت رسول به سرزمین پدری و بازی با سرخ پوشان تبریزی، قطعاً از جذابیت‌های خاص این دیدار است.

تراکتوری‌ها با ۱۹ امتیاز در رده چهارم قرار دارند و این فرصت را دارند تا در صورت پیروزی در این بازی خانگی جایگاه خود را در کورس صدرنشینی تثبیت کرده و حتی به قهرمانی نیم فصل نیز امیدوار باشند. اما شاگردان خطیبی هم در صورت پیروزی در این بازی ۱۸ امتیازی شده و می‌توانند جایگاه خود را در میانه جدول تثبیت کنند.

مس رفسنجان - صنعت نفت آبادان

نفتی‌های آبادان یکی از دو تیمی هستند که امروز شانس رسیدن به صدر جدول را دارند. آنها حتی اگر در صورت پیروزی به صدر جدول هم نرسند، باز هم می‌توانند از استقلال پیشی گرفته و در رده دوم قرار گیرند که این اتفاق خوبی برای این تیم است.

مس رفسنجان هم که در هفته‌های اخیر نتایج قابل قبولی گرفته، با فراز امامعلی و محمد قاضی خط حمله خطرناکی را تشکیل داده و آنها نشان داده‌اند که در خانه خود به راحتی به هیچ تیمی امتیاز نمی‌دهند.

این دیدار را می‌توان از دیدارهای مهم و حساس امروز دانست که می‌تواند صدر جدول را دستخوش تغییر نماید.

پرسپولیس - ماشین سازی

به نظر می‌رسد شاگردان یحیی گل محمدی که هفته گذشته نخستین شکست فصل خود را پذیرفتند، امروز کار چندان دشواری برای پیروزی در تهران نداشته باشند.

حریف امروز سرخ پوشان تنها تیم جدول است که هنوز طعم پیروزی را نچشیده و تنها یک اتفاق خارق‌العاده و عجیب است که ممکن است منجر به از دست رفتن پیروزی در این دیدار برای پرسپولیس شود.

پیروزی احتمالی برای ماشین سازی قعر جدولی باز هم منجر به جابجایی این تیم از انتهای جدول نمی‌شود اما پیروزی برای پرسپولیس در این بازی می‌تواند این تیم را تا رده پنجم جدول بالا بیاورد که این اتفاق مهمی برای آنهاست.

مهم‌ترین اتفاق برای پرسپولیس امروز بازگشت سید جلال حسینی به ترکیب این تیم است. کاپیتان باتجربه پرسپولیس که در بازی گذشته مشخص شد بود و نبودش برای این تیم چه مقدار تاثیرگذار است.

خطرناک‌ترین بازیکن ماشین سازی پیمان میری مهاجم ۴ گله این تیم و خطرناک‌ترین بازیکن پرسپولیس نیز احمد نورالهی هافبک میانی این تیم است که با ۳ گل زده بهترین گلزن این تیم به حساب می‌آید.

سپاهان - شهرخودرو

این بازی را از آن جهت می‌توان حساس‌ترین بازی امروز به حساب آورد که سپاهان در صورت پیروزی در این بازی خانگی که به نظر نمی‌رسد چندان هم برای آنها دور از دسترس باشد، فرصت رسیدن به صدر جدول را پیدا می‌کند.

شاگردان نوید کیا که خطرناک‌ترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار دارند، حالا بهترین گلزن مسابقات را هم در این خط حمله خطرناک می‌بینند. اما آنچه ممکن است امروز برای این تیم دردسر ساز شود، خط دفاعی آسیب پذیرشان است.

سپاهان در حالی با ۱۹ گل زده بهترین خط حمله مسابقات را دارد که خط دفاعی آنها با ۱۴ گل خورده نسبت به یک تیم مدعی بسیار آسیب پذیر است.

شهرخودرو هم به رغم حضور در رده‌های پایینی جدول، از خط حمله نسبتاً خوبی برخوردار است که محور این خط حمله خطرناک، یک مهاجم باتجربه و گلزن به اسم امین قاسمی نژاد است که این بازیکن هم در کورس آقای گلی قرار دارد.

فولاد - پیکان

فولادِ میزبان امروز با ۱۸ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد و در صورت پیروزی در این دیدار به شرط امتیاز از دست دادن تراکتور در دیدار خانگی، می‌تواند حتی به رده چهارم نیز برسد. اما حریف امروز فولادی‌ها هم تیمی نیست که به راحتی از خیر ۳ امتیاز بازی‌های خود بگذرد.

شاگردان مهدی تارتار بازی کردن مقابل تیم‌های مدعی را خوب می‌دانند و کمتر پیش آمده در چنین بازی‌هایی به راحتی تسلیم شوند.

در خط حمله‌ای تیم یک مهاجم کهنه کار به اسم فرزاد حاتمی در کنار یک جوان و تکنیکی به اسم ابراهیم صالحی زوج خوبی را تشکیل داده‌اند.

در تیم فولاد نیز ۳ بازیکن خارجی این تیم در خطوط دفاع، میانی و حمله بهترین عملکرد را دارند و این ۳ بازیکن در کنار فرشاد احمدزاده مربع قدرت این تیم را تشکیل می‌دهند.

پیکانی‌ها هم در صورت پیروزی احتمالی در این بازی می‌توانند خودشان را به جمع تیم‌های مدعی برسانند.

برنامه دیدارهای امروز از هفته سیزدهم لیگ برتر به شرح زیر است؛

شنبه ۱۱ بهمن ۹۹

تراکتور- آلومینیوم اراک ساعت ۱۵ ورزشگاه یادگار امام تبریز
تیم داوری؛ کمیل غلامی؛ رامین بابایی، محمد شاکر و احمد کاظم‌لو، کمک داوران پشت دروازه: وحید صالحی و رضوان سرشار، ناظر: نادر جعفری

مس رفسنجان- صنعت نفت آبادان ساعت ۱۵:۳۰ ورزشگاه شهدای صنعت مس رفسنجان
تیم داوری؛ مرتضی منصوریان؛ یعقوب سخندان، نجف پناهی و بهزاد پناهی، کمک داوران پشت دروازه: حسین زیاری و وحید زمانی، ناظر: حیدر شکور

پرسپولیس- ماشین‌سازی تبریز ساعت ۱۶:۵۵ ورزشگاه آزادی
تیم داوری؛ علی صفایی؛ سعید علی‌نژادیان، حسن انتظاری و مهدی سیفی، کمک داوران پشت دروازه: امیر عرب‌براقی و مسعود حقیقی، ناظر: حاتم بک‌پور

فولاد مبارکه سپاهان- شهرخودرو مشهد ساعت ۱۷ ورزشگاه نقش جهان اصفهان
تیم داوری؛ موعود بنیادی‌فر؛ تورج عیوض‌محمدی، محمدرسول ذورقی و محمدعلی پورمتقی، کمک داوران پشت دروازه: عباس راکی و فرهاد امینی، ناظر: رحیم رحیمی‌مقدم

فولاد خوزستان- پیکان تهران ساعت ۱۷:۱۰ ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
تیم داوری؛ محمدرضا تارخ؛ امیرمحمد داوودزاده، اسماعیل احمدی و علی‌اکبر عظیم‌پور، کمک داوران پشت دروازه: حسین زمانی و مهرداد خسروی ناظر: اسماعیل صفیری

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها