آخرین جزئیات از وضعیت بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس؛

ترس میناوند از بیمارستان کارش را به اینجا کشاند!

مهرداد میناوند در بخش آی‌سی یوی بیمارستان لاله، تحت مراقبت‌های شدید پزشکی قرار دارد. ترس او از بیمارستان، کار دستش داد.
کد خبر: ۱۳۰۲۰۷۰

روزنامه جام جم در شماره امروز خود شنبه چهارم دی ماه نوشت: حالا تمام مردم ایران به دعا نشسته‌اند تا این چهره فوتبالی شفا پیدا کند و به زندگی عادی بازگردد. آخرین خبرها از بیمارستان لاله، حکایت از اتفاقات خوب دارد. روز پنجشنبه پزشکان از زنده ماندن مهرداد قطع‌‌‌امید کردند. به‌دلیل التهاب شدید ریه، ناگهان او دچار مشکلات عجیبی شد. شاهدان می‌گویند دست و پای او ورم کرده و حتی لکه‌های خون زیر پوستش دیده می‌شد. از آنجا که ریه میناوند به‌طور صد‌در‌صد درگیر کرونا شد و راه تنفسی وجود نداشت، پزشکان مجبور شدند از روشی قدیمی استفاده کنند؛ سوراخ کردن گلو و همین‌طور پهلوی مهرداد برای رسیدن اکسیژن به خونش. علی کریمی و بهنام ابوالقاسم‌پور در روزهای گذشته به‌شدت پیگیر وضعیت او بودند. با اقدامات آنها، آمپول‌های آلمانی تهیه و در اختیار بیمارستان لاله قرار گرفت. بعد‌از‌ظهر پنجشنبه آمپول تزریق شد و پزشکان به خانواده مهرداد اعلام کردند از این به بعد فقط باید دعا کنند و منتظر بمانند.
خانم شبنم کمانگر، همسر مهرداد که در تاریخ ۹/۹/۹۹ با هم ازدواج کردند هم حال خوبی ندارد. او این روزها پشت در آی‌سی‌یو با یک پتو نشسته و می‌خوابد تا شاید دعاها کارساز شود. روز گذشته لطفی، پزشک مهرداد اعلام کرد با توجه به اقدامات پزشکی سطح اکسیژن او بالا رفته اما خطر رفع نشده است. لطفی توضیح داد: «بیماری کرونا قابل‌پیش‌بینی نیست.»  این‌که مهرداد کجا کرونایی شده، سوالی برای همه است. گفته می‌شود او در برنامه اپلیکیشن پرسپولیس به این بیماری مبتلا شده، یعنی حدود ۲۴ روز قبل اما زمان تماس‌های مهرداد با دکتر هاشمیان(پزشک بیمارستان مسیح‌دانشوری) و زمان بروز علائم بیماری‌اش نشان می‌دهد او قبل‌تر به کرونا مبتلا شده بود. یک فرضیه وجود دارد که مهرداد پیش از حضور در آن برنامه، کرونایی بوده. علی انصاریان، همبازی سابق میناوند هم که در برنامه حضور داشت، به بیماری کرونا مبتلا شده اما از آنجا که زودتر به بیمارستان مراجعه کرده به نسبت مهرداد وضعیت بهتری دارد.
نزدیکان میناوند می‌گویند او همیشه از بیمارستان ترس داشت و گویا همین عامل، باعث تاخیر او برای مراجعه بوده است. در این بین با داروهای تجویز شده و اقدامات درمانی مانند تصفیه ریه و استفاده از دستگاه ونتیلاتور، سطح اکسیژن بالاتر آمده اما همچنان پزشکان به‌شدت نگران هستند.
باید دید ظرف روزهای آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد. آیا مهرداد میناوند به زندگی بازمی‌گردد؟ آیا انصاریان بهتر خواهد شد؟ وضعیت حشمت مهاجرانی، مربی اسبق تیم ملی هم نامشخص است. او هم به کرونا مبتلا شده است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها