jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۱۸۴۰   ۰۱ بهمن ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۴

کاپیتان سرخ ها به شدت مصدوم شد و این شدت مصدومیت باعث شده تا او یک ماه آینده را خارج از میادین فوتبال سپری کند تا دوباره سلامت کامل خود را به دست بیاورد.

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه جام جم در اینباره نوشت: عکس M.R.I نشان داد عضله پای سیدجلال حسینی دچار کشیدگی شده است. کاپیتان قرمزها که در دقایق پایانی بازی با فولاد  دچار مصدومیت شد و از بازی بیرون رفت، به احتمال فراوان  حدود یک ماهی از میادین دور باشد. یحیی گل محمدی برای بازی بعدی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک کنعانی‌زادگان را هم در اختیار نخواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر