jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۶۸۶   ۳۰ دی ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۹

زن 70 ساله بی رحمی که شوهرش را چندین بار با قهوه سمی مسموم کرده بود بازداشت شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ای بی سی نیوز،‌قهوه این مرد که از این توطئه جان سالم بدر برده با مایع سوسک و مورچه کش سمی شده بود.

زن بی رحم شوهرش را با قهوه سمی مسموم کرد

اطلاعات پلیس نیویورک نشان می دهد که این پیرزن از لحظه سمی کردن قهوه شوهرش نیز فیلم گرفته و درزمان دستگیری به ماموران پلیس نشان داده است.

"سونچا تینروا"70 ساله نزد ماموران پلیس نیویورک اعتراف کردکه تا کنون 3 بار شوهرش را به اسیدبوریک مسموم کرده است.

شوهر "سونچا"‌که با نوشیدن قهوه راهی بیمارستان شده اما از این حمله جان سالم بدر برده است.

به گفته کارشناسان "اسید بوریک" باعث ایجاد تهوع ، استفراغ، دل درد و اسهال در فرد شده و میزان زیادش به مرگ منتهی خواهد شد.

ماموران پلیس در آشپزخانه این زن بطری حاوی 100 درصد اسید بوریک یافته اند که او کم کم در قهوه شوهرش می ریخته و با بستری شدن شوهر وی پرده از جنایت آرام و زیرکانه این پیرزن برداشته شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر