jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۵۵۵   ۲۹ دی ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۲

جوان ۲۸ ساله‌ای در حال تمیز کردن آهنربای ۱۳ فوت در شرکت بازیافت در اسکاتلند بود که آهنربا سقوط کرد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، مارتین کین ۲۸ ساله، در نتیجه سهل‌انگاری توسط شرکت بازیافت Enva Limited اسکاتلند، دچار حادثه شد. کین در حال تمیز کردن یک ماشین خرد کن بود. او با یک آهنربا برخورد کرد که بیش از یک تن وزن داشت. آقای کین و همکارش هنگام تمیز کردن دستگاه سعی کردند زباله‌هایی را که در آهنربا گیر کرده‌است تمیز کنند.

مرد ۲۸ ساله اسکاتلندی هنگام تمیز کردن آهنربای الکتریکی دچار حادثه شد

آن‌ها هنگام تمیز کردن آهنربا موفق شدند یکی از دو سنجاقی را که در آن‌جا گیر کرده بود، بردارند. بعد از اینکه چکش او به سنجاق دوم برخورد کرد، آهن ربا افتاد و آقای کین زیر آن گرفتار شد و مرد. بیمارستان علت مرگ وی را آسیب دیدگی سر به دلیل حادثه صنعتی ثبت کرد. کارکنان در مورد چگونگی استفاده از دستگاه آموزش می‌بینند، اما نحوه استفاده از آهن‌ربا را آموزش ندیده‌اند و این کارمند نیز بی‌اطلاع بوده که چگونه باید آهن ربا تمیز شود.

 

روز سه شنبه، پرونده‌ای علیه این شرکت در دادگاه Paisley رسیدگی شد. این شرکت قبلا به اتهام عدم اطمینان از سلامتی، ایمنی و رفاه در کار کارمندان خود، گناه‌کار شناخته شده‌بود. در این اتهام‌نامه بیان شد که: این شرکت اطمینان نداشته‌است که همه افرادی که مشغول تمیز کردن و استفاده از دستگاه خرد کن بودند، آموزش، اطلاعات و دستورالعمل کافی در مورد دستگاه را داشته باشند که این سهل انگاری باعث مرگ این مرد جوان شد.

 

دادستان اظهار داشت: این مرگ یک مرد جوان ۲۸ ساله است؛ کسی که به طرز غم انگیزی کشته شده‎‌است. وی یکی از افراد فعال در زمینه ایمنی و بهداشت بود. مشکل این شرکت عدم اطمینان از ارائه آموزش، اطلاعات و دستورالعمل‌های کافی به کارکنانش در مورد دستگاه خرد کن به ویژه در استفاده از آهنربا بوده‌است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر