jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۱۴۲۴   ۲۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۶:۲۱

باشگاه پرسپولیس جزئیات برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال 2021 را اعلام کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، امیرعلی حسینی درباره وضعیت برگزاری رقابت‌های فصل 2021 لیگ قهرمانان اظهار داشت: با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2021 به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.  بر اساس نامه ارسالی از کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، قرار است فصل بعدی این مسابقات، همانند سال 2020 به صورت متمرکز و در یک کشور برگزار شود.

وی افزود: کارگاه آموزشی لیگ قهرمانان آسیا 2021 در تاریخ 15 بهمن 99 مطابق با 3 فوریه 2020 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و جزئیات شرکت در کارگاه آموزشی و اطلاعات تکمیلی مربوط به آن متعاقبا از سوی AFC اعلام می‌شود.

مسئول امور بین الملل  باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: بر همین اساس، فرمت و تقویم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره، با دیدارهای پلی‌آف آغاز می‌شود. دیدارهای پلی آف در تاریخ 7 آوریل مطابق با 18 فروردین سال 1400 انجام می‌شود.

حسینی ادامه داد: دیدارهای مرحله گروهی در 6 مسابقه، به صورت متمرکز از 14 الی 30 آوریل برابر با  25 فروردین لغایت 10 اردیبهشت ماه سال 1400 برگزار خواهد شد. همچنین مرحله یک هشتم (راند شانزدهم) به صورت تک بازی در تاریخ‌های  13 و 14 سپتامبر برابر با  22 و 23 شهریور سال 1400 برگزار می‌شود. سپس مرحله یک چهارم نهایی به صورت تک بازی در مورخه 27 و 28 سپتامبر برابر با 5 و 6 مهر ماه سال 1400 برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: بازی نیمه نهایی اول 19 اکتبر برابر با 27 مهر ماه و نیمه نهایی دوم 26 اکتبر برابر با 4 آبان ماه 1400 انجام می‌شود. فینال اول این رقابت‌ها در تاریخ 21 نوامبر برابر با 30 آبان 1400 و فینال دوم در 27 نوامبر برابر با ششم آذر ماه سال 1400 برگزار خواهد شد.

از ایران، تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی به صورت مستقیم در این رقابت‌ها حضور خواهند یافت و تیم‌های استقلال تهران و فولاد خوزستان پس از دیدار در مرحله پلی آف و برتری مقابل حریفان خود، در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر