jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۱۲۷۶   ۲۶ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۲

مرد سالخورده حواس پرت با رانندگی در جهت خلاف اتوبان موجب وقوع دو تصادف رانندگی شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، یک مرد سالخورده انگلیسی که اقدام به رانندگی در خلاف جهت اتوبانی در این کشور کرده بود با خوش شانسی از خطر گریخت. «ادوارد بارمَن» ۷۶ ساله که قصد رفتن به خانه یکی از اقوامش را داشت به دلیل حواس پرتی به مسافت ۵ مایل در جهت خلاف اتوبان A۱۹ در شمال تاینساید رانندگی کرد.
 
رانندگی خلاف جهت مرد سالخورده در اتوبان حادثه آفرید
آقای بارمن پس از عبور از تونل تاین متوجه شد در حال رانندگی بر خلاف جهت اتوبان است. در ویدئویی که توسط یکی از رانندگان عبوری تهیه شده است خودروی بارمن را در حال حرکت در جهت خلاف این اتوبان شلوغ نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که بارمن در خلاف اتوبان رانندگی می‌کند، خودرو‌ها از کنار خودروی وی عبور می‌کنند. البته بنا به اعلام پلیس محلی انگلیس حواس پرتی این مرد سالخورده و رانندگی در خلاف جهت اتوبان بدون حادثه نبود و موجب وقوع دو تصادف شد که در هر دو خودرو کودک حضور داشت. این در حالی بود که هوشیاری سایر رانندگان مانع از وقوع تصادفات بیشتر شد.
در تصادف اول، یک زن به همراه کودک ۵ ساله اش که در صندلی عقب خودرو حضور داشت به علت ترمز ناگهانی و انحراف خودرو برای جلوگیری از تصادف با خودروی بارمن با علایم رانندگی کنار جاده برخورد کردند و هر دو نفر دچار جراحت سطحی شدند. در تصادف دوم یک مرد سالخورده به همراه نوه ۲ ساله اش با خودروی بارمن تصادف کردند. هر دو نفر که دچار جراحت سطحی شده بودند بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.
بارمن با پذیرش رانندگی خطرناک خود در دادگاه مورد محاکمه قرار گرفت. طبق حکم دادگاه این مرد ۷۶ ساله به ۴ ماه حبس تعزیری و ۱۲ ماه تعلیق از رانندگی محکوم شد. او همچنین به مدت ۲ سال اجازه رانندگی در جاده‌ها را ندارد و قبل از رانندگی باید در آزمون رانندگی شرکت کند. بارمن همچنین به پرداخت ۱۰۰۰ یورو جریمه و ۲۵۰ یورو خسارت در دادگاه محکوم شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر