jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۳۰۱۲۷۰   ۲۶ دی ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۱

سخنگوی کمیته برگزاری بازی های توکیو گفت: هیج صحبتی درباره تعویق دوباره المپیک نشده است.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، به گفته سخنگوی کمیته برگزاری بازی‌ها، هرگز امکان به تعویق انداختن المپیک توکیو برای بار دوم مطرح نشده است.

با توجه به افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ژاپن و اعلام شرایط اضطراری در چند شهر، این سوال مطرح شده که آیا بازی‌های المپیک و پارالمپیک می‌تواند تابستان برگزار شود.

این بازی‌ها فروردین امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و براساس گفته ماسا تاکایا سخنگوی توکیو حتی صحبتی درباره احتمال دوباره این بازی‌ها وجود ندارد.

تاکایا در این باره به اسکای اسپورت گفت: واضح می‌گویم ما هیچ وقت درباره تعویق بازی‌ها بحثی نداشته‌ایم. ما ۱۰۰ درصد تمرکز داریم و تمرکز خود را بر روی ارائه یک بازی ایمن در تابستان سال آینده می‌گذاریم.

وی افزود: وضعیت کرونا همچنان برای سراسر جهان مسئله ادامه‌دار است اما ما بازی‌ها را سال آینده برگزار خواهیم کرد.

هفته گذشته در نظرسنجی صورت گرفته توسط یک رسانه ژاپنی، ۸۰ درصد شهروندان گفتند این بازی‌ها باید لغو شود و یا دوباره به تعویق بیفتد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر