فرهاد مشهد خانی به طرز هولناکی در محله شهرداری ساوه با ۸ ضربه چاقو به قتل رسید.
کد خبر: ۱۳۰۱۲۶۴
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین باشگاه خبرنگاران جوان،۲۵ اسفند ماه سال ۹۷ فرهاد مشهد خانی بعد از ۳ سال نامزدی در تدارک عروسی خود بود که در پارکینگ خانه اش با ۸ ضربه چاقو سلاخی شد.
 
عکس تغییر چهره قاتل فراری در ساوه / قتل به دلیل بدگویی پسرهمسایه
چاقو چاقو شدن فرهاد مشهدخانی در پارکینگ
انتقام زمانی که تمام شود برای هیچکس آرامشی برجای نمی‌گذارد. این جمله مصداق احوال مادری است که مرگ پسر ۲۱ ساله خود را دیده است.
آخرین هفته از سال ۹۷ خانواده مشهد خانی در تدارک عید بودند که روز چهارشنبه پسر بزرگ خانواده، با ۸ ضربه چاقو توسط ۲ نفر به قتل رسد.
ساعت ۱۲ بعد از ظهر، صدای اذان محله شهرداری ساوه را پرکرده است. فرهاد مشهدخانی جوان جلوبندی کار تهرانی طبق عادت هر روز خود برای صرف نهار به خانه مراجعه می‌کند که ناگهان ۲ مرد به دلیل اختلافات شخصی و انتقام جویی در پارکینگ، با ضربات سهمگین چاقو فرهاد را به قتل می‌رسانند.
مادر فرهاد مشهد خانی پس از این حادثه تلخ هفته‌ای چند بار در بیمارستان بستری می‌شود و پسر کوچک او یعنی برادر فرهاد به قرص اعصاب روی می‌آورد. یکی از متهمان اصلی پرونده قتل فرهاد، به ترکیه متواری می‌شود. همچنین متهم دیگر پرونده که همسایه خانواده مشهد خانی بود در در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد است.

ماجرای قتل فرهاد مشهد خانی در ساوه
خانم هدادی مادر فرهاد مشهدخانی اظهار کرد: در حال حاظر یکی از متهمان پرونده‌ی فرهاد که همسایه ما است با قرار وثیقه آزاد است و قاتل اصلی، به کشور ترکیه فراری می‌کند و پس از مدتی به ایران برمی‌گردد و مجدد به ترکیه متواری می‌شود.
مادر فرهاد مشهدخانی ادامه داد: فرهاد جلوبندی ساز بود او هر روز برای صرف نهار به خانه می‌آمد تا اینکه روز چهارشنبه توسط ۲ نفر با ۸ ضربه چاقو به قتل رسید.
مادر فرهاد ادامه داد: پسرم ۳ سال نامزد کرده بود و ما در عید ۹۸ تدارک عروسی فرهاد را دیده بودیم که فرهاد به قتل رسید.

فرهاد مشهدخانی در پارکینگ به طرز هولناکی به قتل رسید
وی ادامه داد: ما قاتل اصلی که فرار کرده است را نمی‌شناسیم او پس از فرار در ترکیه زندگی توسط پلیس ترکیه به دلیل مهاجرت غیر قانونی بازداشت می‌شود و پس از بازگشت به ایران دوباره به ترکیه فرار می‌کند همچنین متهم دیگری که آزاد است در حال حاضر همسایه ما می‌باشد. این متهم در بازجویی اظهار کرده که به دلیل اختلافات شخصی با فرهاد درگیر می‌شوند.
خانم حدادی افزود: پسرم ساعت ۱۲:۳۰ در پارکینگ چاقو می‌خورد و ساعت ۲۱ در بیمارستان فوت می‌کند فرهاد زمانی که در تخت بیمارستان بود عاملان ضرب و شتم خود را به من معرفی کرد و چند نفر در آن جا شاهد معرفی قاتل از زبان فرهاد بودند.
مادر فرهاد مشهدخانی در آخر گفت: پس از فوت فرهاد هفته‌ای ۲ دوبار در بیمارستان بستری می‌شوم پسرم قرص اعصاب و روان مصرف می‌کند و همسرم چند سال پیر شده است. تنها خواسته ام این است که عاملان قتل پسرم دستگیر شوند.
برچسب ها: قتل سلاخی چاقو
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها