شركت پاكسان در بیست‌وچهارمین مراسم روز ملی صادرات به عنوان صادركننده ممتاز تنديس زرين اين رويداد را از آن خود كرد.
کد خبر: ۱۳۰۰۹۷۴
پاكسان تنها صادركننده ممتاز در صنعت شوينده كشور
 
نام شركت پاكسان به عنوان تنها شركت از گروه شركت هاي توليدكننده مواد شوينده و بهداشتي، در بين اسامي هشت شركت صادركننده ممتاز سال 99 كشور قرار گرفت و از اين مجموعه در مراسم روز ملي صادرات تقدير شد.
 
به گزارش پاكسان نيوز، شركت پاكسان با مديريت مدبرانه موفق شد با برنامه هاي صادراتي و بهره گيري از علوم مديريتي روز دنيا در خصوص توسعه صادرات به ديگر كشورها، اقدامات ارزشمندي را انجام دهد و با اجرايي نمودن برنامه هاي مدون اين مجموعه، به عنوان «صادركننده ممتاز كشور» دست پيدا كند.
بیست‌وچهارمین مراسم روز ملی صادرات، با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
 
علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت، عزت‌الله اکبری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس و محمدرضا پورابراهيمي رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و شماري از صادركنندگان برتر كشور از ديگر ميهمانان اين مراسم بودند.
 

پاكسان پيش از هر نام ديگر

پاكسان تنها صادركننده ممتاز در صنعت شوينده كشور
 
شركت پاكسان به مديرعاملي حسن بقائي توانست در سال جاري به عنوان تنها شركت توليدكننده مواد شوينده و بهداشتي صادركننده ممتاز كشوري انتخاب شود.
 
بقائي در حاشيه اين مراسم ضمن گفتگو با خبرنگار پاكسان نيوز گفت: شركت پاكسان با پياده سازي برنامه هاي كلان استراتژيكي خود و رصد دقيق بازارهاي بين المللي توانست ضمن تثبيت صادرات به كشورهايي كه به طور سنتي مشتري محصولات اين مجموعه بودند به بازارهاي جديد ديگري نيز راه پيدا كند كه همين امر موجب دست آوردهاي جديد در حوزه صادرات شد.
 
مديرعامل پاكسان با بيان اينكه برنامه هدف‌گذاري پاكسان بر محور توسعه بازارهاي داخلي و خارجي استوار است افزود: در اين مجموعه با بهره گيري از توانمندي ها و امكانات توانستيم بعد از چندين دوره مجددا به صدر شركت هاي ممتاز صادركننده باز گرديم و به عنوان تنها شركت توليدكننده مواد شوينده و بهداشتي صادراتي در اين مراسم معرفي شويم.
 
وي در ادامه ضمن قدرداني از پرسنل پاكسان خاطرنشان كرد: بي شك توانمندي، كارآمدي، انرژي مضاعف و كار هدفمند پرسنل اين مجموعه در راستاي عمل به منويات مقام معظم رهبري در جهت تحقق جهش توليد بود و اميدواريم با عنايت خداوند متعال اين روند كماكان ادامه پيدا نمايد.
 
بقائي از ابتداي ورود به پاكسان با هدف تعالي اين مجموعه اقداماتي را پايه گذاري و اجرائي نمود كه در پايان سال مالي 2020 نتايج مثبت آن به بار نشست.
 
اين شركت توانست با كشف بازارهاي جديد، به صادرات محصولات اين مجموعه به ديگر كشورها شتاب مضاعف داده و دامنه حضور خود را در ديگر قاره ها افزايش دهد.
 
صادرات به ليبي، لبنان، كنيا، هند، بلغارستان و...به عنوان بازارهاي جديد از اقدامات صادراتي بقائي بود كه ضمن افزايش درآمدهاي ارزي در ديگر بازارها نيز جايگاه خود را تثبيت كرد.
 
در سامانه انتخاب صادركنندگان نمونه ۸۲۲ شركت ثبت نام نمودند كه در اين بين ۳۸۰ متقاضی جزو واجدین شرایط شناخته شدند و از اين ميان 8 شركت به عنوان صادركننده ممتاز و نام 48 شركت به عنوان صادركننده نمونه معرفي شد.
 
اين مراسم 22 دي ماه سال جاري در سالن اجتماعات اتاق بازرگاني ايران برگزار شد.
 
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها