jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۱۳۰۰۷۱۶ ۲۱ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۶

چندی پیش و در بازدید وزیر صنعت از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، از پروژه‌های توسعه‌ای بزرگترین مجتمع تولیدی لوازم خانگی ایران رونمایی گردید.

به گزارش جام جم آنلاین، یکی از این پروژه‌ها home delivery یا خدمات هوشمند اسنوا است. در این پروژه بلافاصله پس از انجام خرید، شبکه لجستیک سراسری حمل کالا و شبکه خدمات پس از فروش این شرکت  به طور همزمان نسبت به حمل تا نصب در محل آشپزخانه خریدار اقدام می‌کنند و تمام مراحل در سیستم هوشمند مرکزی مربوطه قابل ردیابی لحظه به لحظه خواهد بود.
 
در این سیستم مشتری بدون هر گونه دغدغه‌ای به طور خودکار، خدمات حمل و خدمات نصب را رصد می‌کند و می‌تواند در هر لحظه در جریان وضعیت حمل محصول بر روی نقشه قرار گیرد. این سیستم برای اولین بار در ایران از اول دیماه در تهران به صورت پایلوت انجام پذیرفته است و سپس در سراسر کشور به اجرا در خواهد آمد.
 
اسنوا در زمینه خدمات پس از فروش، توانسته است ۹ تندیس طلایی نشان رعایت حقوق مصرف کننده دریافت کند. همچنین 49/97 درصد میزان رضایت مندی مشتری از خدمات پس از فروش اسنوا می‌باشد و گسترده ترین شبکه خدمات پس از فروش کشور در حوزه لوازم خانگی از ویژگی های برجسته انتخاب الکترونیک است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر