jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۶۹۵   ۲۱ دی ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۶

پاراگلایدر سوار جوان پس از سقوط روی کابل برق فشار قوی ۱۱ هزار ولتی جانش را از دست داد.

 به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، «وِینی سیلی»، یکی از پاراگلایدرسواران برجسته انگلیسی در سانحه سقوط روی سیم برق فشار قوی جانش را از دست داد. این اتفاق در منطقه «ایستینگتون» در گلوسِسترشر انگلیس رخ داد.

مرگ دلخراش پاراگلایدرسوار در مقابل چشمان نامزدش!

این در حالی بود که سیلی ۴۱ ساله لحظاتی پیش از این سقوط مرگبار با نامزدش «لینا بیشاپ» تماس گرفته و از خواسته بود تا با بیرون آمدن از خانه از نزدیک شاهد فرود او باشد. در حالی که این زن جوان منتظر فرود نامزد خود بود از نزدیک صحنه وحشتناک فرود مرگبار او روی سیم دکل برق فشار قوی را نظاره گر شد.

 

سقوط مرگبار پاراگلایدرسوار روی کابل برق ۱۱ هزار ولتی! 

 

در این حادثه مرگبار سیلی پس از فرود روی سیم‌های برق دکل فشار قوی ۱۱ هزار ولتی جانش را از دست داد. بنا به گفته خانم بیشاپ پس از فرود نامزدش روی سیم ها، ابتدا انفجار شدیدی رخ داد و سپس دود زیادی به آسمان بلند شد.

 

لحظاتی بعد پلیس و اورژانس پزشکی در محل حادثه حاضر، اما موفق به نجات جان این مرد جوان نشدند. مرگ این پاراگلایدرسوار در محل حادثه تایید شد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی برق صد‌ها خانه پس از این حادثه قطع شد. بیشاپ در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌های محلی انگلیس در این باره گفت: «اصلا نمی‌توانم باور کنم. این حادثه وحشتناک بود.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر