jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۶۲۵   ۲۰ دی ۱۳۹۹  |  ۱۶:۲۸

نیروهای امداد و نجات از احتمال شناسایی بخش هایی از بدنه هواپیمای خارج شده از مدار در سانحه هوایی امروز در اندونزی خبر دادند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایسنا، نیروهای امداد و نجات اندونزی که در تلاش برای یافتن هواپیمای مسافربری این کشور با بیش از ۵۰ سرنشین هستند توانستند بخشهایی از بدنه آن را در خلیج جاکارتا پیدا کنند.

سازمان خدمات آتش نشانی و نجات جاکارتا در پیامی توئیتری اعلام کرد: جستجوگران در نتیجه جستجو برای یافتن این هواپیما که روز شنبه و مدتی پس از بلند شدن از باند فرودگاه ارتباط خود را با برج مراقبت از دست داده بود احتمالا توانستند بقایایی از آن را پیدا کنند.

تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد نیروهای امداد و نجات سیم ها و سایر بقایا را که در حین عملیات جستجو در خلیج شناور بودند پیدا کردند.

راشاتودی نوشت: این هواپیما از جاکارتا پایتخت اندونزی عازم شهر پونتیاناک بود که پس از بلند شدن از باند فرودگاه ارتباط با برج مراقبت را از دست داد.

رسانه های محلی اعلام کرده اند این هواپیما حامل ۵۶ سرنشین بوده است.

در سال ۲۰۱۸ یک فروند هواپیمای مسافربری با ۱۸۹ مسافر به دریای جاوا در اندونزی سقوط کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر