jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۰۴۴۹   ۱۹ دی ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۷

«علی کریمی» برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد و «مهدی مهدوی‌کیا» را برای پست نایب رییسی پیشنهاد داد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، ثبت نام اینترنتی جهت حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال آغاز شده و در همین راستا، کریمی اسطوره فوتبال کشورمان در بخش ریاست ثبت نام خود را تکمیل کرده و مهدوی‌کیا را نیز به عنوان نایب رییس خود پیشنهاد داده است.

وی همچنین «سعید دقیقی» را به عنوان نایب رییس دوم و «فاطمه علیپور» را به عنوان نایب رییسی سوم خود در نظر گرفته است.

پیش از این نیز «حیدر بهاروند» سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال ثبت نام خود را انجام داده بود. او «شهاب‌الدین عزیزی‌ خادم» را به عنوان نایب رییس اول، «منصور قنبرزاده» را به عنوان نایب رییس دوم و شهره موسوی را نیز به عنوان نایب رییس سوم در نظر گرفته است.

زمان ثبت‌نام نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال فردا (شنبه) به اتمام می‌رسد. انتخابات فدراسیون فوتبال ۱۰ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر