jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۰۸۷   ۱۷ دی ۱۳۹۹  |  ۲۰:۰۳

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از اجرای طرح پاکسازی پارک‌ها و بوستان‌ها از وجود اوباش و معتادان متجاهر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، فرمانده انتظامی رامسر گفت: با دریافت خبری مبنی بر این که فردی با غصب و جعل عنوان به همراه سلاح و تجهیزات نظامی غیرمجاز اقدام به کلاهبرداری و تهدید با سلاح در سطح شهرستان کرده است، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

اجرای طرح پا کسازی بوستان‌های فردیس از وجود اوباش و معتادان متجاهر

سرهنگ قیصری افزود: پس از انجام اقدامات اولیه و تایید موضوع خبر، فرد مورد نظر که اقدام به جعل عنوان و غصب عنوان پلیس و چندین فقره کلاهبرداری به همراه دو قبضه اسلحه کلت شکاری و تجهیزات نظامی در سطح شهرستان کرده و متواری بود با اقدامات پیچیده پلیسی طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاه خود شناسایی و دستگیر شد.

 

فرمانده انتظامی رامسر ادامه داد: در بازرسی از منزل و خودروی وی دو قبضه اسلحه کلت شکاری و چند عدد اسپری فلفل، شوکر، تجهیزات نظامی غیر مجاز و فرم و مهر‌های جعلی و مدارک شناسایی جعلی کشف شد.

 

سرهنگ قیصری گفت: این کلاهبردار حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده و معرفی به مرجع قضایی با صدور قرار روانه زندان شد.

 

او خاطرنشان کرد: مردم از اعتماد بیجا به افرادی که خود را دارای مناصب دولتی و قضائی معرفی کرده و ادعای انجام کار‌هایی خارج از قانون را دارند خودداری کرده و در صورت مواجه با این افراد موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران گزارش دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر