jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۹۹۰۱   ۱۷ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۷

جوانی که در توالت یک کلیسا پنهان شده بود تا بتواند از دست ماموران پلیس فرار کند یک کشیش را به قتل رساند.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم ، این جوان ۱۵ ساله روز گذشته به جرم قتل کشیش "مارک مک ویلیامز "۶۲ ساله در شهر یکی از شهرهای تگزاس بازداشت شد.
 
قتل کشیش برای فرار از دست ماموران پلیس
این جوان که در پی سرقت مسلحانه تحت تعقیب ماموران پلیس قرار داشته با خودروی سرقتی اش خود را به یک کلیسا رسانده و در توالت کلیسا پنهان شده است اما هنگامی که کشیش کلیسا به حضورش اعتراض کرده به سمت کشیش تیراندازی کرده واو را به قتل رسانده است.
متهم پس از قتل کشیش خودروی او را دزدیده و موفق شده تا از محل جنایت فرار کند اما ماموران پلیس او را پس از چند ساعت تعقیب و گریز در حالیکه با شلیک گلوله ماموران پلیس زخمی شده بود بازداشت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر